سرویس جدید حمل از چین و سایر اطلاعیه ها

VID-TEACHING main

براورد قیمت هزینه خرید کالای خود از سایت آمازون، eBay، علی اکسپرس و سایر سایت ها فقط و فقط از طریق ارسال تیکت در ناحیه کاربری پیگیری گردد.

آنچه در این محتوا میخوانید😃

90

باسلام

 

خبر شماره یک : راه اندازی سرویس جدید حمل از چین  و هنگ کنگ با ۴۰ الی ۵۰ درصد تخفیف  

 

به اطلاع کلیه مشتریان و بازرگانان ایرانی میرسانیم سرویس حمل جدید شرکت ققنوس تجارت خاورمیانه جهت واردات از کشور چین و هنگ کنگ راه اندازی گردید .

این سرویس جدید با نام سرویس استاندارد با حدود ۴۰ الی ۵۰ درصد تخفیف نسبت به قیمت های عادی حمل و نقل هوایی از مبدا چین و هنگ کنگ به ایران میباشد به طوری که میتوان ادعا کرد رقابتی ترین و پایین ترین نرخ حمل مرسولات هوایی از چین و هنگ کنگ به ایران میباشد


برخی از خصوصیات سرویس استاندارد حمل از مبدا چین به مقصد ایران به شرح زیر است :

 

هزینه حمل :  بسیار مناسب **  40 الی ۵۰ درصد تخفیف نسبت به نرخ های عادی و رایج  **
مدت زمان ورود کالا به گمرک ایران : ۱۰ الی ۱۷ روز کاری  **  از زمان ورود کالا به دفتر ققنوس در چین **
پیکاپ از مبدا : دارد
ترخیص مرسولات نرمال در ایران : دارد
ترخیص مرسولات خاص و نیاز به مجوز واردات : نیاز به هماهنگی قبلی دارد با بخش فروش بار
امکان پرداخت هزینه حمل توسط مبدا : دارد ( به صورت یوان و دلار )
امکان یکپارچه سازی چندین مرسوله در مبدا : دارد
امکان انبارداری رایگان در مبدا : تا ۵ روز رایگان
امکان درخواست تصویر از مرسوله در مبدا : تا ۱ عکس رایگان


در این سرویس سعی شده است با ارائه نرخ مناسب مسیری مطئن و دائمی را برای تجار و بازرگانان ایرانی راه اندازی کنیم .
در حال حاضر این سرویس به شرکت های حمل و نقل ایرانی در حال ارائه خدمات است که مرسولات خود را توسط ققنوس به ایران فوروارد نمایند و امید داریم  از این پس اشخاص و افراد حقیقی و حقوقی و سایر  بازرگانان به صورت عام از این سرویس جدید و ویژه استفاده نمایند
 لازم است این موضوع را هم بیان نماییم برای مشتریانی که نیاز به سرویس های حمل اکسپرس دارند میتوانند مانند سابق از سرویس اکسپرس ققنوس استفاده نمایند .

توجه نمایید برای مشتریان ویژه و شرکت های حمل و نقل ایرانی که دارای حجم مناسب برای حمل باشند شرایط و امتیازات خاصی در نظر گرفته خواهد شد .

برای استعلام قیمت میتوانید در ساعات اداری با تلفن ۴۴۴۵۱۳۱۳ تماس حاصل فرمایید و با ارسال جزئیات مرسوله خود به ایمیل info@fnxshipping.com براورد هزینه خود را دریافت کنید

 

 
خبر شماره دو : شرایط جدید برای ترخیص مرسولات اکسپرس و درب به درب در ایران

 

طی ماه های اخیر تغییرات بسیاری در شیوه ترخیص مرسولات اکسپرس و خرده بار در گمرکات جمهوری اسلامی ایران بعمل آمده است به طوری که با مکانیزه شدن تشریفات ترخیص کالا در گمرکات کشور و یکپارچه شدن سیستم های گمرک ،سازمان امور مالیاتی و سایر نهادهای نظارتی، گمرکات کشور اخیرا سخت گیری بیشتری برای ترخیص مرسولاتی که ارزش بیش از ۸۰ دلار دارند را اعمال میکنند.

با توجه به تجربه ما این اقدامات در جهت شفاف شدن امور ترخیص و جلوگیری از واردات توسط دلال ها و واسطه های شخصی در امور ترخیص و عدم استفاده از کارت های بازرگانی اجاره ای در امر واردات میباشد .

با توجه به سخت گیری های انجام شده شرکت های فعال در خدمات حمل سریع بار که خدمات درب به درب را به مشتریان خود وعده داده اند اکنون غالبا توانایی ترخیص به صورت پته (غیر تجاری) را ندارند و پس از ورود بار به کشور اقدام به ارائه و تحویل مدارک بار به صاحب مرسوله (ارائه قبض و یا صلح نامه) مینمایند تا شخصا به گمرک برای ترخیص مراجعه نماید

و هم اکنون بیشتر مرسولاتی که ارزش انها از سقف ۸۰ دلار بالاتر است نیاز به طی مراحل تشریفات ترخیص با استفاره از کارت بازرگانی و با انجام ثبت سفارش در سازمان بازرگانی میباشد .

از این رو با توجه به مقررات و شرایط جدید ، به اطلاع کلیه مشتریان میرسانیم که در صورتی که به صورت مداوم اقدام به واردات مینمایند اقدام به تهیه کارت بازرگانی به نام خودشان کرده و در صورتی که خدمات ترخیص را به مجموعه ققنوس بسپارند ، ترخیص مرسولات بالای ۸۰ دلار با هزینه و زمان بیشتری نسبت به مرسولاتی که به صورت پته و شخصی وارد میگردد خواهد بود .
البته این موضوع قابل ذکر است مجموعه ققنوس همواره سعی خود را بر ان خواهد گذاشت تا مرسولات مشتریان با حداقل هزینه و حقوق ورودی به کشور وارد و یا از کشور صادر گردد

 

خبر شماره سه : راه اندازی بخش اطلاع رسانی  بخش نامه ها و اطلاعیه های دولتی واردات و صادرات در وبسایت ققنوس

 

عدم اطلاع از شیوه صحیح صادرات و واردات و قوانین جدید گمرکی همواره یکی از بزرگترین مشکلات بازرگانان و تجار ایرانی و کلیه افرادی که تمایل به واردات و صادرات دارند میباشد .
طبق تجربه خود میتوانیم بگوییم واردات و صادرات بدون اطلاع و اگاهی کامل همواره اشتباه ترین شیوه فعالیت در فیلد بازرگانی میباشد از این روز توسط بخش فنی بخش جدیدی در وبسایت ققنوس به ادرس www.fnxshipping.com قرار داده شده است که اخرین بخش نامه ها و اطلاعیه های دولتی واردات و صادراتی کشور و نهادهای مربوطه در ان به صورت روزانه قرار داده خواهد شد تا به صورت منبعی مناسب کلیه تجار و بازرگانان از ان استفاده نمایند . شما میتوانید به صورت روزانه از این بخش از اخرین شرایط و ابدیت های ضروری در حوزه بازرگانی مطلع گردید


 
خبر شماره چهار : راه اندازی کانال تلگرام  ققنوس و انتشار اخرین اطلاعیه ها و اخبار حوزه واردات و صادرات

 

کانال تلگرام ققنوس با ادرس  https://telegram.me/fnxshipping  راه اندازی گردید  . شما با عضویت در این کانال میتوانید اخرین بخش نامه های ؛ اطلاعیه ها و اخبار حوزه حمل ونقل هوایی و دریایی ؛ صادرات ؛ واردات و اخرین تعرفه های خدمات ققنوس را به صورت منظم دریافت کنید .
برای عضویت میتوانید روی لینک زیر کلیک کنید
https://telegram.me/fnxshipping

 

از این قسمت میتوانید به ما امتیاز دهید

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *