راهنمای ۰ تا ۱۰۰ نحوه واردات کالا از شنزن چین

VID-TEACHING main

براورد قیمت هزینه خرید کالای خود از سایت آمازون، eBay، علی اکسپرس و سایر سایت ها فقط و فقط از طریق ارسال تیکت در ناحیه کاربری پیگیری گردد.

واردات کالا از شنزن چین

آنچه در این محتوا میخوانید😃

امسال چهلمین سالی است که شنزن به عنوان اولین منطقه ویژه اقتصادی چین انتخاب شد. شنزن شهری در جنوب استان گوانجونگ چین، که در سال‌های گذشته یک دهکده کوچک ماهیگیری بود، اکنون تبدیل به کلانشهری مدرن شده است. به نظر می‌رسد واردات کالا از شنزن چین بهترین انتخاب برای واردات از کشور چین باشد. میانگین رشد سالانه تولید ناخالص داخلی شنزن ۲۱.۶ درصد است که از ۱۹۷ میلیون یوان در سال ۱۹۷۹ به ۲.۶۹ تریلیارد یوان در سال ۲۰۱۹ رشد داشته است. همچنین شنزن به ازای هر کیلومتر مربع ۱.۳۵ میلیارد یوان، تولید ناخالص داخلی دارد که از این لحاظ در کشور چین جایگاه نخست را دارا می باشد. در حال حاضر شهر شنزن با دارا بودن ۱۵ بندر گمرکی، بیشترین تعداد بندر گمرکی را در بین شهرهای چین دارد. گروه تجاری ققنوس به عنوان یک شرکت واردات از چین با شماست تا راجع به شنزن بیشتر بدانید.

چگونه هزینه های واردات کالا از شنزن چین را کاهش دهیم؟

بسیاری از افراد مقرون به‌صرفه بودن قیمت اجناس در چین را دلیل بر بی‌کیفیتی آنها می‌دانند و از خرید محصولات چینی پرهیز می‌کنند. اما در واقع علت ارزان بودن قیمت محصولات چینی، پایین بودن کیفیت آنها نیست، بلکه به دلیل مناسب و ارزان بودن نیروی کار انسانی در چین است. هزینه‌هایی که شما برای واردات کالا از شنزن چین باید صرف کنید، به عوامل زیادی بستگی دارد. شما می‌توانید از طریق مشورت با یک شرکت واردات از چین که در این زمینه تخصص و مهارت دارد، تا حد زیادی هزینه‌هایتان را پایین بیاورید. کارشناسان ما در گروه تجاری ققنوس آماده‌اند شما را در این زمینه راهنمایی کنند. ولی در مجموع می‌توان هزینه‌های زیر را برای واردات کالا از شنزن چین برآورد کرد.

قیمت محصول خریداری شده در شنزن، هزینه‌های مربوط به بازرسی کالا در چین، هزینه‌های مربوط به گمرک، ثبت سفارش و اختصاصی کردن ارز، هزینه‌های وابسته به ترابری، هزینه‌های وابسته به انبارداری محصول، هزینه‌های وابسته به ترخیص محصول و هزینه بیمه محموله. معمولا برخی از هزینه‌ها در واردات از کشور چین تخفیف و معافیت می‌خورند که هزینه‌های نهایی شما را تحت تاثیر قرار می‌دهد؛ بنابراین بهتر است شما محصولاتی را در شنزن پیدا کنید که در طبقه کالاهای تخفیفی قرار بگیرند.

واردات از کشور چین
واردات از کشور چین

روش های حمل و نقل کالا از شنزن به کشور کدامند؟

از مشکلات رایج تجار ایرانی حمل و نقل بین‌ المللی محموله‌شان به داخل کشور می‌باشد. انتخاب بهترین روش حمل بار به کشور نیز در هزینه نهایی محصولات تاثیر زیادی خواهد داشت. واردات از کشور چین به دو روش دریایی و هوایی انجام می‌شود. متاسفانه امروزه به دلیل تحریم‌ها اکثر شرکت‌های حمل و نقل بین‌المللی با کشور ایران همکاری نمی‌کنند. یافتن شرکتی که شما را در حمل و نقل واردات کالا از شنزن چین کمک کند بسیار ضروریست.

حمل و نقل دریایی از شنزن به ایران

دسترسی دو کشور ایران و چین به اقیانوس و دریاهای آزاد، امکان حمل و نقل کالا از راه دریایی را بین این دو کشور راحت‌تر کرده است. اگر می‌خواهید واردات کالا از شنزن چین به ایران را با روش حمل بار دریایی انجام دهید، لازم است بدانید که از لحظه حرکت کشتی تا زمان پهلو گرفتن کشتی حامل کالاهای شما، ۳۵ تا۴۰ روز وقت خواهد برد.

شرکت تجاری ققنوس به عنوان یک شرکت واردات از چین قادر است محموله شما را با روش‌های زیر به بنادر جنوبی کشور حمل کند و مراحل ترخیص کالا را انجام دهد. همچنین ما بسته شما را به محل مورد نظر شما نیز ارسال خواهیم کرد. گروه تجاری ققنوس خدمات حمل و نقل بین‌المللی دریایی را به دو شکل FCL و LCL  از چین به کشور ایران ارائه می‌دهد.

  1. بارگیری کامل کانتینر (FCL): ۲۰ فوت، با ظرفیت داخلی ۳۳ متر مکعب. ۴۰ فوت، قادر به حمل ۶۶ متر مکعب.
  2. بارگیری کمتر از یک کانتینر (LCL): این مورد کم‌هزینه‌تر خواهد بود زیرا در این روش تنها یک قسمت کانتینر برای حمل و نقل بین‌المللی دریایی محصولات شما بکار گرفته می‌شود. بکارگیری این روش یک راه حل توجیحی برای کاهش هزینه‌های حمل و نقل واردات کالا از شنزن چین است. محموله شما در کنار اجناس دیگر مشتریان واردات از کشور چین جاسازی می‌شوند و شما تنها باید برای فضای مورد استفاده خود، هزینه بپردازید. LCL برای حجم‌های بین ۰ تا ۱۵ متر پیشنهاد می‌شود. ولی امکان دارد با توجه به بندر خروج کمی تفاوت داشته باشد. جهت همکاری در حوزه حمل ونقل بین‌المللی دریایی با شرکت تجاری ققنوس حتما قبل از ارسال بار، در سامانه گمرک ثبت سفارش خود را انجام دهید.

حمل و نقل هوایی از چین

روش حمل و نقل هوایی معمولا در مواقعی که کالاها وزن و ابعاد کوچک‌تری دارند و یا بازرگان نیاز ضروری دارد که کالا را زودتر تحویل بگیرد، به کار می‌رود. این روش از امن‌ترین و سریع‌ترین شیوه‌های واردات از کشور چین می‌باشد.

شرکت واردات از چین ققنوس قادر است واردات کالا از شنزن چین را با مناسب‌ترین قیمت و سریع‌ترین زمان ممکن به کشور ایران حمل کند. اراده خدمات حمل و نقل بین‌المللی هوایی ققنوس به مشتریان به شکل درب به درب و دو نوع کارگو یا اکسپرس می‌باشد. کارشناسان ما در شرکت تجاری ققنوس آماده ارائه مشاوره رایگان و فوری در زمینه برآورد هزینه نهایی واردات کالا از شنزن چین طبق مشخصات بارتان می‌باشند.

از خدمات گروه تجاری ققنوس در زمینه حمل بار هوایی از چین عبارتند از:

امکان بارگیری کالا از درب کارخانه در شنزن کشور چین و همچنین از لحظه تحویل بار به تاجر تا لحظه تحویل به مشتری امکان رهگیری آنلاین دارد. ارتباط پیوسته کارشناسان با مشتریان، هماهنگی سریع با فرستنده (سندر)، حمل بار بدون محدودیت وزنی و ارسال محموله از تهران به سراسر کشور.

واردات از شنزن و ترخیص از گمرک نیازمند چند روز زمان است؟

ترخیص از گمرک به عوامل زیادی از جمله مراحل و مقررات گمرکی و تهیه اسناد لازم ستگی دارد. با این وجود بهترین کار در کاهش زمان ترخیص کالا از گمرک، بکارگیری یک ترخیص کار گمرک حرفه‌ای و شرکت بازرگانی معتبر است. در واردات کالا از شنزن چین شما می‌توانید با کمک گروه تجاری ققنوس در کمترین زمان کالایتان را از گمرک ترخیص کنید. در حقیقت یکی از عوامل مهم در محاسبه زمان ترخیص کالا بستن قرارداد برای ترخیص با یک شرکت واردات از چین معتبر است که سرعت عمل خوبی در ترخیص داشته باشد.

گمرک شهید رجایی بندر عباس، گمرک غرب تهران و گمرک منطقه ویژه بوشهر و فرودگاه امام خمینی (ره) از جمله گمرکات مهم در واردات از کشور چین می‌باشند. در این گمرکات به سه روش دریایی، هوایی و زمینی می‌توان برای ترخیص اقدام کرد که انتخاب هر یک به میزان هزینه، نوع کالا و هزینه‌های حمل کالا بستگی دارد. مثلا بعضی کالاهایی چون مواد غذایی و خوراکی زودتر به کشور وارد می‌شوند، و برخی نیز ممکن است کمی طول بکشد.

لیست مزیت های خرید کالا از چین

می‌دانید که کشور ما بسیاری از محصولات، مواد اولیه و حتی قطعات اصلی دستگاه‌ها و ماشین‌آلات را از چین وارد می‌کند. زیرا محصولات چین مزایا و سود زیادی برایمان دارد. برای آسان‌تر شدن این کار بویژه واردت کالا از شنزن چین، وجود شرکت‌ واردات از چین می‌تواند بسیار کمک کند. شرکت تجاری ققنوس با روش‌های قانونی و اصولی، در خدمت شما عزیزان است تا بهترین کالاها را تهیه کنید و حمل و نقل آسان و مناسبی داشته ‌باشید. از جمله مزایای واردات از کشور چین عبارتند از:

پایین بودن هزینه‌های پیش‌بینی نشده

پروسه واردات کالا از کشور چین ممکن است هزینه‌هایی داشته باشد که شما از آن‌ها بی‌خبرید. اما اگر کار را به شرکت واردات از چین گروه تجاری ققنوس بسپارید که کارشناسان متخصص و باتجربه دارد، از هزینه‌های اضافی در امان خواهید بود. به عنوان مثال اگر در ترخیص کالا از گمرک تاخیر داشته باشید، گمرک شما را جریمه خواهد کرد و شاید شما این را نمی‌دانید.

واردات محصولات جدید

چین در تولید کالاهای کوچک و کاربردی تخصص زیادی دارد. شما با سرچ در اینترنت و یافتن این کالاهای کاربردی، می‌توانید آن را وارد کنید و حتی ممکن است شما را ب عنوان تنها واردکننده آن محصول در ایران بشناسند. کارشناسان ما در گروه تجاری ققنوس می‌توانند در واردات کالا از شنزن چین به شما کمک کنند این کالاهای خاص و کاربردی را در شنزن پیدا کنید.

قیمت نهایی ارزان کالاها

چین نیروی کار ارزان و فراوانی دارد. به همین علت قیمت تمام شده کالاهای وارداتی از کشور چین بسیار پایین و پر سود خواهد بود. بیشتر اوقات نیز کالاهای وارداتی قیمت بهتری دارند و امکان انتخاب‌های بیشتری در اختیار مصرف‌کننده قرار می‌دهند. مشاغل نیز بدون پرداخت هزینه برای تولید می‌توانند به انبوهی از محصولات با قیمت مناسب و ارزان دسترسی داشته باشند. واردات کالا از شنزن چین نیز کاهش قیمت نهایی محصولات را برای شما دارد و قدرت خرید بیشتری به مصرف‌کننده می‌دهد و به رشد کسب و کارهای مختلف کمک می‌کند.

امکان انتخاب کالاهای متنوع و با کیفیت

و اما مهم‌ترین مزیت واردات از کشور چین، امکان انتخاب محصولات با تنوع و کیفیت زیاد می‌باشد. با انتخاب یک شرکت واردات از چین برای واردات کالای متنوع، گزینه‌های انتخاب مردم بیشتر می‌شود و محصولات متنوع به مردم معرفی می‌شود. به عنوان مثال یک برند برتر پوشاک جهان که متعلق به کشور خاصی است، اگر توسط یک سازمان تجاری به کشوری وارد ‌شود، آن برند در آن منطقه هم برای مردم قابل دسترس می‌شود.

شرکت واردات از چین
شرکت واردات از چین

لیست مراکز خرید شنزن برای واردات کالا

شنزن از بهترین شهرهای تجاری چین برای خرید می‌باشد. این شهر خوش آب و هوا علاوه بر مکان‌های تفریحی، دارای مراکز خرید زیبا با قیمت‌های مقرون به‌صرفه می‌باشد. افرادی که در کار تجارت با چین فعالیت دارند، می‌توانند واردات کالا از شنزن چین را در فهرست کارهای خود قرار دهند. در این قسمت به معرفی مهمترین مراکز خرید شنزن می‌پردازیم.

میکس سی

مرکز خرید میکس سی شنزن، به شکل مورب در کنار تئاتر بزرگ این شهر قرار دارد. میکس سی یک فروشگاه لوکس و جذاب است که مجموعا محیطی حدود ۱۸۸۰۰۰ متر مربع دارد. در این مرکز خرید حداکثر ۳۰۰ مغازه دایر است که کالاهای متنوعی را ارائه می‌دهند. ساختمان این مرکز خرید دارای بزرگترین سینمای شهر شنژن، انواع کافه‌ها و پیست اسکیت روی یخ می‌باشد. مردمی که خریدی هم ندارند، میکس سی را مکانی به‌یاد ماندنی و جذاب برای بازدید می‌دانند.

کوکو پارک (Coco Park)

از دیگر مراکز خرید شهر شنزن کوکو پارک را می‌توان نام برد. کوکو پارک یک مجموعه عظیم در شنزن و یک خیابان بار پرطرفدار با محیطی باز عمومی است. انواع رستوران‌های محبوب و کافه رستوران‌های ال فرسکو با غذاهای غربی و آسیایی را در این منطقه مدرن می‌توان یافت. تاجرانی که واردات از کشور چین انجام می‌دهند حتما با این مرکز خرید آشنا هستند. شرکت واردات از چین ققنوس آماده است تا یهترین مراکز خرید شنزن را به شما معرفی کند.

مرکز خرید لواهو

در شمال ناحیه Luohu یک مرکز خرید ۵ طبقه‌ای وجود دارد که بیش از ۱۰۰ مغازه کوچک را در خود جای داده است. لواهو طیف وسیعی از کالاها را ارائه می‌دهد از جمله: ساعت، لباس، کفش، کیف دستی، لوازم صوتی تصویری، سوغات شنزن، مبلمان، پرده و …. در این مرکز مغازه‌ها و رستوران‌های فراوانی یافت می‌شود. از این جهت مکانی مناسب برای کسانی است که قصد واردات کالا از شنزن چین را دارند.

کی کی مال

یکی از نوین‌ترین مراکز تجاری شهر شنزن کی‌کی مال می باشد. کی‌کی مال نیز با مساحت ۸۳۵۰۰ متر مربع در منطقه لواهو واقع می‌باشد. این مجموعه ساختمانی ۵ طبقه با ۱۵۰ مرکز فروش است که اکثر مارک‌های مشهور و شناخته‌شده جهان از جمله: کلوین کلاین، آرمانی، آنت پریما در آنجا وجود دارند. همچنین سینمای Imax شنزن، انواع رستوران و.. را در کی‌کی مال می‌توانید بیابید.

جمع بندی

همانطور که گفتیم شنزن از بزرگترین شهرهای تجاری چین و مهمترین قطب تجاری این کشور است. همچنین شهر مهم بندری و از شهرهای اقتصادی چین است که نقش زیادی در تجارت بین المللی دارد. شنزن هم اکنون جزء ۲۰ شهر مهم در تجارت جهانی می‌باشد و هر روز با اهمیت‌تر می‌شود.. بسیاری از بازرگانان ایرانی واردات کالا از شنزن چین انجام می‌دهند و می‌توان گفت در آینده نیز بر حجم وارادات از شنزن به ایران افزوده خواهد شد. گروه تجاری ققنوس با داشتن یک دفتر مرکزی در شهر شنزن آماده ارائه خدمات در زمینه منبع‌ یابی کالا از شنژن، حمل و نقل دریایی و هوایی از شنزن و انجام تشریفات گمرکی و ترخیص کالا در واردات از کشور چین به شما عزیزان است. با ما در ارتباط باشید.

از این قسمت میتوانید به ما امتیاز دهید

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *