خرید از آمازون

خرید از سایت آمازون برای علاقه مندان به خرید از سایت های خارجی همیشه با دشواری های زیاده همراه بوده است، از هزینه های بالا بگیرید تا مدت زمان حمل زیاد سفارشات، ما در گروه تجاری ققنوس سعی کردیم با پشتوانه بیش از یک دهه تجربه در حوزه خرید از سایت های خارجی ، برای شما خرید از آمازون را تسهیل و ارزان کنیم! پس در ادامه این سرویس با همراه باشید

جداکننده

خرید از آمازون در ایران! جدی میفرمایید؟

بله، جدی میفرماییم! 😊

 خرید از آمازون در ایران آرزوی عاشقان خرید کالاست که میخواهند بهترین کالاها، با بهترین کیفیت را از برترین برندهای معتبر جهانی را خریداری کنند، شما با یک جستجو ساده در وبسایت AMAZON.COM میتوانید به میلیون ها کالا دسترسی داشته باشید و هرچه نیاز دارید در سایت آمازون یافت خواهد شد و تقریبا برندی در دنیا نیست که دارای صفحه و فروشگاه رسمی در سایت آمازون نباشد پس با خرید از سایت آمازون نگران اصالت و اورجینال بودن کالاهای خریداری شده نباشید.

اما همه چیز برای خرید از سایت آمازون و تحویل کالا از این سایت برای بسیاری از ایرانیان به همین سادگی نبوده تا این لحظه که شما دارید این متن را میخوانید! تحریم های فعلی خرید از آمازون را به یک آرزو برای میلیون ها ایرانی تبدیل کرده است که ما در گروه تجاری ققنوس بیش از یک دهه است این مشکل را حل کرده و تبدیل به یکی از معتبر ترین و بهترین کارگزاران خرید از سایت آمازون تبدیل شده است.

اگر شما هم میخواهید درباره خرید کالا از امازون تحویل سفارشات خود در ایران بیشتر بدانید و یادبگیرید که چگونه میتوانید خرید ارزان از سایت آمازون داشته باشید توصیه میکنیم محتوای این سرویس را تا انتها مطالعه کنید.

جداکننده

آنچه در این سرویس میخوانید!

آیا خرید از سایت آمازون برای ایرانیان امکان پذیر است؟

خرید از سایت آمازون برای ایرانیان
خرید از سایت آمازون برای ایرانیان

اگر خرید کالا از سایت آمازون رو به گروه تجاری ققنوس واگذار کنید، بله!! خرید از آمازون برای هر ایرانی امکان پذیر است، اما در حالت عادی به علت تحریم ها خرید از سایت آمازون برای کلیه ایران امکان پذیر نیست و آن هم به دلیل محدودیت های موجود برای پرداخت در سایت آمازون میباشد و از همه مهمتر حمل و نقل کالا به ایران، چون برای پرداخت نیازمند حساب بانکی بین المللی میباشید و حتی اگر مشکل پرداخت را هم حل کنید این را باید بدانید سایت آمازون هیچ گونه سرویسی برای حمل و تحویل سفارشات به ایران ندارد.

از این رو است که شما باید از خدمات یک کارگزار مطمئن برای خرید از سایت آمازون استفاده کنید، پس در جواب اینکه آیا خرید از سایت آمازون برای ایرانیان امکان پذیر است باید بگوییم بله! ولی با استفاده های واسطه ها و یک سری کارگزار که فرایند خرید از آمازون را برای شما تسهیل میکنند.

معیار بررسی حمل دریایی حمل هوایی حمل زمینی
زمان حمل
طولانی
کوتاه
متوسط
هزینه حمل
پایین‌ترین
بالا
متوسط
در دسترس بودن
محدود به بنادر
محدود به فرودگاه‌ها
وسیع
امنیت
بالا
عالی
متغیر
حجم بار
بسیار بالا
محدود
متغیر
قابلیت رهگیری
متوسط
عالی
خوب

چگونه از سایت آمازون در ایران خرید کنید؟! (مراحل کامل)

مراحل خرید از آمازون
مراحل خرید از آمازون

همه روزه مشتریان بسیاری برای خرید از سایت آمازون با کارشناسان بخش خرید های خارجی گروه تجاری ققنوس تماس میگیرند و از همکاران ما در مورد روال خریدا از سایت های آمازون میپرسند، ما در گروه تجاری ققنوس سعی کردیم که فرایند خرید از سایت آمازون رو برای مشتریان خود تسهیل کنیم و فقط شما باید زمانی را صرف پیدا کردن کالای خود از سایت آمازون بکنید و الباقی کار به ما واگذار کنید.

ولی ما در این بخش میخواهیم مراحل خرید از سایت آمازون را به صورت مختصر بیان کنیم که شما هم قبل از ثبت سفارش کالای خود از سایت آمازون درک روشنی از کلیه فرایندهای کاری برای خرید کالا از سایت آمازون داشته باشید:

مرحله اول: پیدا کردن لینک کالا

در اولین مرحله شما باید وارد سایت amazon.com  شوید و کالای که به آن نیاز دارید را پیدا کند، مهم نیست چه کالایی بخواهید از سایت آمازون خریداری کنید، تقریبا ما در گروه تجاری ققنوس امکان خرید هر کالایی را برای شما سایت آمازون دارا هستیم، حتی اگر شما چند کالا نیاز داشته باشید  میتوانید در قالب یک سفارش آنها را خریداری کنید.

پس در اولین مرحله کالای خود را در سایت آمازون پیدا کرده و لینک آن صفحه را در کپی نمایید تا بتوانید در مراحل بعدی برای ما ارسال کنید

مرحله دوم: عضویت در ناحیه کاربری

پس از اینکه کالای مورد نظر خود را پیدا کردید، باید در ناحیه کاربری گروه تجاری ققنوس عضو شوید، برای عضویت روی این بخش کلیک کنید ( عضویت در ناحیه کاربری ) ، حدودا ۱ دقیقه طول خواهد کشید که عضو ناحیه کاربری ما شوید، فراموش نکنید که که ایمیل و رمز عبور خود را نزد خود نگه دارید چون برای ورود مجدد به ناحیه کاربری و دیدن براورد هزینه های آینده به ان نیاز خواهید داشت.

مرحله سوم: ارسال تیکت به دپارتمان خرید از آمازون

پس از عضویت در ناحیه کاربری باید با رمز و شناسه کاربری خود وارد حساب کاربری خودتان شوید، و به دنبال دکمه ای باشید با عنوان  ( ارسال تیکت ) وقتی روی ان کلیک کنید لیستی از دپارتمان ها را مشاهده میکنید که باید دپارتمان خرید از آمازون رو انتخاب کنید، پس از انتخاب دپارتمان مورد نظر شما یک فرمی را خواهید دید که باید با دقت تکمیل کنید  و اطلاعات زیر را در ان وارد کنید:

 • لینک کالا ( در مرحله اول پیدا کردید )
 • تعداد مورد نیاز
 • ابعاد
 • وزن
 • توضیحات تکمیلی شما

پس از تکمیل فرم دکمه ارسال را کلیک کنید و تیکت شما ایجاد شود

مرحله چهارم: براورد قیمت برای شما

پس از ارسال تیکت ، درخواست شما توسط کارشناسان گروه تجاری ققنوس بررسی میگردد و باید منتظر بمانید تا به تیکت شما پاسخ داده شود، معمولا در کمتر از ۱ ساعت کاری به تیکت های مشتریان پاسخ داده میشود و در پاسخی که برای شما ارسال میشود قیمت تمام شده خرید کالای مورد نظر شما در آمازون به شما اعلام میگردد.

مرحله پنجم: پرداخت هزینه خرید کالا از آمازون

اگر قیمت اعلامی به شما مورد تاییدتان بود شما باید هزینه اعلامی در براورد قیمت را به صورت ریال به گروه تجاری ققنوس واریز نمایید تا سفارش شما نهایی شود، پس از پرداخت سفارش شما توسط دفتر امارات متحده عربی گروه تجاری ققنوس انجام خواهد گرفت و در به مراحل بعدی خواهید رفت

مرحله پنجم: پرداخت هزینه خرید کالا از آمازون

اگر قیمت اعلامی به شما مورد تاییدتان بود شما باید هزینه اعلامی در براورد قیمت را به صورت ریال به گروه تجاری ققنوس واریز نمایید تا سفارش شما نهایی شود، پس از پرداخت سفارش شما توسط دفتر امارات متحده عربی گروه تجاری ققنوس انجام خواهد گرفت و در به مراحل بعدی خواهید رفت

مرحله ششم: خرید از سایت آمازون و دریافت در دفتر واسطه

پس از پرداخت خرید کالای شما از سایت آمازون توسط دفتر واسطه گروه تجاری ققنوس در دبی انجام میگیرد، و فروشنده کالا را به دفتر ما در امارات ارسال خواهد کرد، در این مرحله شما کد رهگیری و رسید خرید کالایتان را خواهید داشت تا از مراحل خرید کالای خود مطلع شوید.

مرحله هفتم: حمل کالا به ایران و ترخیص از گمرک

کالایی شما سپس از طریق کشور امارات به ایران حمل خواهد شد و توسط تیم ترخیص ما از گمرک آزاد میگردد، و نهایتا اماده تحویل به شما در ایران خواهد شد

مرحه هشتم: تحویل کالا درب منزل

شما میتوانید به صورت حضوری به دفتر گروه تجاری ققنوس مراجعه کنید و کالای خود را دریافت کنید و یا همکاران ما به صورت پستی کالا را به ادرس منزل شما در هر کجای کشور ارسال خواهند کرد

سعی کردیم مراحل خرید از آمازون را به صورت ساده و مختصر توضیح دهیم، بازهم اگر سوالی دارید توصیه میکنیم با کارشناسان گروه تجاری ققنوس در تماس باشید.

هزینه خرید از سایت آمازون (آبدیت ۱۴۰۳)

هزینه خرید از سایت آمازون
هزینه خرید از سایت آمازون

یکی از بزرگترین چالش های افرادی که تمایل به خرید از سایت آمازون دارند عدم اطلاع از هزینه خرید از سایت آمازون میباشد، چون عدم دارا بودن اطلاعات کافی نهایتا شما را در فرایند خرید درشرایطی قرار میدهد که هزینه های بیشتر را پرداخت کنید، ما در گروه تجاری ققنوس هدفمان شفافیت فرایند خرید از سایت آمازون برای مشتریانمان میباشد، از این رو در این بخش سعی کردیم هزینه های خرید از سایت آمازون در سال ۱۴۰۳ که شما باید پرداخت کنید را به صورت کامل شرح دهیم.

عنوان هزینه توضیحات هزینه
ارزش واقعی کالا
این مبلغ در واقع ارزش دلاری،درهم یا یورویی کالای شما در سایت فروشنده میباشد که شما باید آنرا حتما در زمان ثبت سفارش پرداخت کنید
هزینه حمل از فروشنده تا دفتر گروه تجاری ققنوس در امارات
این هزینه مستقیما به فروشنده پرداخت میشود و توسط وبسایت فروشنده مشخص میشود و باید در زمان خرید پرداخت شود
گمرکی کشور امارات
کالای شما در زمان ورود به کشور واسطه یعنی امارات معادل ۵ الی ۱۰ درصد گمرکی خواهد شد که دفتر ما در امارات به نیابت از شما پرداخت خواهد کرد
هزینه حمل کالا از امارات به ایران
پس از رسیدن کالا به دفتر ما در شهر دبی مجدد کالای شما به ایران حمل خواهد شد و هزینه حمل را باید پرداخت نمایید.
گمرکی کشور ایران
پس از ورود کالا به ایران باید کالا از گمرک ترخیص شود، هزینه ترخیص یکی دیگر از هزینه ها میباشد که باید پرداخت کنید.
کارمزد خرید
این مبلغ در واقع هزینه ای است که شما برای استفاده از خدمات گروه تجاری ققنوس پرداخت میکنید و بسته به ارزش و نوع کالای شما دارد

پس شما با مطالعه این جدول از هزینه هایی که باید برای خرید از سایت آمازون پرداخت کنید آشنا خواهید شد، باز اگر سوالی در مورد هر کدام از این هزینه ها داشتید میتوانید با کارشناسان گروه تجاری ققنوس در ارتباط باشید.

مدت زمان تحویل سفارشات مشتریان در ایران برای خرید از آمازون

زمان رسیدن کالا از سایت آمازون
زمان رسیدن کالا از سایت آمازون

مدت زمان خرید از سایت آمازون برای ایرانیان بستگی به عوامل بسیاری دارد، از جمله:

 • کشور فروشنده
 • نوع کالا
 • وزن کالا

به طور مثال ممکن است شما از سایت آمازون کالایی را خریداری کنید ولی محل ارسال آن مرسوله آمریکا باشد، پس باید حداقل بین ۵ الی ۱۰ روز کاری صبر کنید تا کالای شما از آمریکا به دفتر ما در امارات متحده ارسال شود و پس از دریافت کالای شما رد دفتر خودمان در شهر دبی مجدد به ایران ارسال شود که با توجه به شرایط فعلی حدود ۱۴ روز کاری به طول می انجامد.

به صورت کلی این فرایند از ابتدا تا انتها میتواند حدود ۳۰ روز زمان ببرد.

چگونه خرید ارزانی از آمازون داشته باشید؟

الان میرسیم به جذاب ترین بخش خرید از سایت آمازون؛ یعنی بخشی که میخواهیم به شما بگوییم چگونه با رعایت ۳ نکته ساده حدود ۵ الی ۳۰ درصد در هزینه های خرید خودتان از آمازون صرفه جویی کنید تا نهایتا خرید جذاب تری داشته باشید

ترفند شماره یک: حواستان به تخفیفات لحظه ای باشد

همه روزه امازون در بخشی به عنوان  ( آفرهای روزانه ) تخفیفات بسیار بالایی بر روی برخی از کالاهای پرفروش قرار میدهد، به صورت مثال شاید یک کفش نایک که ۲۰۰ دلار است با تخفیف برای ۲۴ ساعت فقط با قیمت ۸۰ دلار به فروش برسد، حواستان باشد که همیشه از این تخفیفات استفاده کنید.

ترفند شماره دو: خریدهای خودتان را یکپارچه سازی کنید

ترفند شماره دو: خریدهای خودتان را یکپارچه سازی کنید

ترفند شماره سه: محصولاتی که دارای قابلیت آمازون پرایم دارند خریداری کنید

محصولاتی که جز آمازون پرایم سایت آمازون هستند با توجه به اینکه حساب آمازون گروه تجاری ققنوس هم پرایم میباشد شامل تحویل رایگان تا دفتر واسطه یعنی کشور امارات میشوند و با این روش شما میتوانید هزینه حمل از فروشنده تا دفتر ما در دبی را صرفه جویی کنید

منظور از تحویل درب به درب سفارشات خرید از آمازون چیست؟

تحویل درب به درب سفارشات آمازون
تحویل درب به درب سفارشات آمازون

گروه تجاری ققنوس تنها کارگزار خرید از سایت آمازون در ایران است که کلیه سفارشات مشتریان خود را به صورت درب به درب و با قیمت تمام شده قطعی به مشتریان خود به فروش میرساند!

شاید بگویید سایر سایت ها و شرکت ها هم همین طور هستند، که جواب ما منفی است! چون بیشتر سایت ها و شرکت های رغیب زمانی که کالای شما به ایران برسد به جز هزینه های که در اول برای شما براورد کرده اند هزینه های دیگری را به عنوان  ترخیص کالا و … از شما دریافت خواهند کرد که مشکلات بسیاری را برای مشتریان ایجاد میکند.

بر فرض مثال شما برای خرید یک کفش از سایت آمازون بر اساس براورد اولیه ۵ میلیون تومان بودجه در نظر گرفته اید و در زمان تحویل از شما درخواست ۲ میلیون تومان بیشتر میکنند!!
از این رو مشتریانی که اغلب تجربه خرید از سایت امازون توسط شرکتها و سایتهای دیگری را داشته اند در اولین تماس از کارشناسان گروه تجاری ققنوس میپرسند آیا به جز هزینه براوردی هزینه دیگری را باید پرداخت کنند یا خیر!!

از این رو ما اعلام میکنیم خدمات خرید از آمازون با واسطه گروه تجاری ققنوس درب به درب میباشد یعنی هزینه اولیه اعلامی نهایی میباشد و هزینه دیگری به عنوان ترخیص در ایران و ….. از شما دریافت نمیگردد.

پس بدون نگرانی از خدمات تحویل درب به درب سفارشات خود از سایت آمازون استفاده نمایید .

پرداخت هزینه خرید از سایت آمازون با ریال!

خرید از آمازون با ریال امکان پذیر است، در واقع شما وقتی از خرید از سایت آمازون را به گروه تجاری ققنوس واگذار میکنید، شما کلیه هزینه ها را به صورت صورت ریال به ما پرداخت میکنید، و کل فرایند پس از ثبت سفارش با ما خواهد بود.

البته به این موضوع توجه کنید که نرخ دلار یا درهم یا سایر ارزها نظیر یورو هر روز نوسان دارد و معادل ریالی خریدهای شما از سایت آمازون متفاوت میباشد، پس توصیه میکنیم برای براورد هزینه نهایی خرید کالای خود از سایت آمازون سریعا لینک کالای خود را از طریق ناحیه کاربری برای کارشناسان بخش خرید گروه تجاری ققنوس ارسال نمایید

جداکننده

چرا برای خرید از امازون از گروه تجاری ققنوس استفاده کنید؟

با یک جستجو ساده در گوگل میتوانید صدها سایت را پیدا کنید که به شما خدمات خرید از سایت آمازون را ارائه میکنند، اما نکته این است که کدام یک از این ارائه دهندگان شرایط زیر را دارند:

 • امنیت و تضمین پول شما
 • سابقه و اعتبار
 • تیم پشتیبان حرفه ای که در کلیه مراحل در کنار شما باشد
 • شرکت ثبت شده باشند
 • دارای مجوزات ضروری باشند
 • قیمت مناسب

این مواردی که ذکر کردیم به راحتی قابل بررسی هستند، شما میتوانید به صورت حضوری به آدرس مندرج در وبسایتی که میخواهید از خدمات انها استفاده کنید بروید و به شخصا همه موارد را بررسی کنید.

حالا اگر بخواهیم به شما بگوییم که چرا باید برای خرید از سایت آمازون از خدمات گروه تجاری ققنوس استفاده کنید باید بگوییم چون تمام شرایطی که در لیست بالا ذکر کردیم را دارا هستیم به طور مثال:

 • امنیت و تضمین پول شما : دارای دفتر فیزیکی در شهر تهران، دبی و چین هستیم و پذیرای کلیه مشتریان به صورت حضوری
 • سابقه و اعتبار: از سال ۱۳۹۲ در حال ارائه خدمات هستیم و قدیمی ترین کارگزار خرید از سایت های خارجی هستیم
 • تیم پشتیبان حرفه ای که در کلیه مراحل در کنار شما باشد: با دارا بودن +۳۰ کارشناس در دفتر ایران، +۴ کارشناس در دفتر امارات متحده عربی و حدود ۶ کارمند در دفتر چین ۰ تا ۱۰۰ فرایند خرید از سایت آمازون در کنارتان خواهیم بود.
 • شرکت ثبت شده باشند: شماره ثبت ما ۴۸۵۹۶۳ میبباشد، به راحتی میتوانید استعلام کنید سابقه ما را!
 • دارای مجوزات ضروری باشند: تنها شرکت بازرگانی بین المللی با دارا بودن مجوز خدمات حمل بار هوایی از سازمان هواپیمایی کشوری در ایران هستیم 😊
 • قیمت مناسب: قیمتهای ما را میتوانید با سایرین مقایسه کنید و در مورد هزینه ها تصمیم بگیرید

در نهایت امیدواریم که شما برای خرید از سایت آمازون از خدمات گروه تجاری ققنوس استفاده کنید، همکاران ما در طول فرایند خرید تا تحویل در کنار شما خواهند بود.

از این قسمت میتوانید به ما امتیاز دهید

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۴ رای