حواله درهم

ایا برای انجام حوالجات خود به امارات به صورت درهم در قالب حواله شرکتی یا شخصی نیاز دچار مشکل هستید؟ ما در گروه تجاری ققنوس آماده فروش حواله درهم با بهترین قیمت به صورت تحویل نقدی و یا به واریز به حساب های بانکی در امارات هستیم.

خانه » حواله درهم
پخش ویدیو
فهرست مطالب این سرویس

حواله درهم فوری

اگر به دنبال بهترین شیوه ارسال درهم به امارات هستید و میخواهید هزینه کالاهای خریداری شده خود را در امارات  (دبی) در کمتر از ۱ روز کاری به حساب فروشندگان خود واریزی نمایید، گروه تجاری ققنوس این امکان را برای شما فراهم کرده است، کلیه حواله های درهمی به امارات به صورت تحویل کش یا واریز به حساب بانکی در کمتر از ۱ روز کاری انجام میگیرد.

world

بهترین نرخ  حواله درهم 

به دنبال بهترین نرخ حواله درهم هستید برای واریزی هزینه های خرید و سفارشات خود؟ پس بهتر است حتما از خدمات حواله گروه تجاری ققنوس استفاده کنید، بسته به مبلغ و نوع حواله مورد نیاز ما به شما بهترین نرخ حواله درهم را ارائه خواهیم کرد، لذا همین امروز با کارشناسان گروه تجاری ققنوس تماس حاصل نمایید برای بررسی هزینه های حواله درهم شما.

air-cost

حواله درهم تحویل نقدی و کش

نیاز به این دارید که حواله درهم شما به صورت نقدی به شخصی تحویل داده شود؟  هیچ مشکی نیست، شما میتوانید از خدمات تحویل کش و نقدی حوله درهم استفاده کنید، پس از واریز ریالی و خریداری حواله مورد نیاز شما میتوانید با مراجعه به دفتر گروه تجاری ققنوس در دبی اقدام به دریافت درهم مورد نیاز خود بکنید و این امر در کمتر از ۱ روز کاری امکان پذیر میباشد.

support

حواله درهم تحویل واریز به حساب

ایا میخواهید مبلغ درهم مورد نیاز خود را به یک حساب شخصی و یا شرکتی در دبی واریز کنید؟ هیچ مشکلی نیست، شما میتوانید از طریق حواله درهم به صورت واریز به حساب بانکی این کار را انجام دهید، شما از طریق گروه تجاری ققنوس میتوانید حواله درهم به  صورت شخصی و شرکتی به بانک های نظیر Emirates NBD, Mashreq, Abu Dhabi Islamic Bank, Emirates Islamic, First Abu Dhabi Bank, RAKBANK, Dubai Islamic Bank انجام دهید.

انواع-حوالجات-ارزی-چیست؟

مقدمه

در حال حاضر یکی از کشورهای مهم و قدرتمند در خاورمیانه، امارات متحده عربی میباشد که اتفاقا بازار تجارت آن با ایرانی ها بسیار گرم است. حجم مبادلات تجاری بن ایران و امارات روز به روز در حال افزایش است و این امر در کنار اخذ اقامت در امارات، سبب شده اند تا روش های انتقال حواله درهم بیش از گذشته مورد توجه و البته، مورد استفاده قرار بگیرند. به علاوه، ایرانیان زیادی هستند که در شهر دبی امارات زندگی میکنند یا به این شهر مسافرت میکنند که طبیعتا به نقل و انتقال ارز نیاز پیدا خواهند کرد؛ از این جهت، گروه تجاری ققنوس در کنار شماست تا با ارائه خدمات انجام حوالجات ارزی به ویژه حواله درهم، دریافت و ارسال حواله را با کمترین کارمزدها و با نهایت امنیت برای شما به انجام برساند.

گروه تجاری ققنوس یکی از برجسته ترین شرکت های فعال در حوزه تجارت بین المللی میباشد که به لطف سابقه درخشان خود در زمینه تجارت خارجی، واردات و صادرات، توانسته خدمات قابل توجهی را به مشتریان خود ارائه دهد. سرویس انجام حوالجات ارزی و حواله درهم به امارات از طریق برترین بانک های این کشور، توسط تیم متخصص گروه تجاری ققنوس در تهران و دبی عرضه میشود؛ برای کسب اطلاعات بیشتر، ادامه این مقاله را با ما همراه باشید.

حواله درهم چیست؟

حواله های ارزی انواع متفاوتی که بسته به نیاز مشتری، مناسب ترین آنها را برای ارسال به مقصد مورد نظر انتخاب میکنیم. اما پیش از آن که درباره حواله درهم توضیح دهیم، خوب است بدانیم که حوالجات ارزی چه هستند؟ حواله های ارزی در حقیقت درخواست انتقال یا ارسال پول در داخل کشور یا به صورت بین المللی هستند که به صرافی های معتبر یا بانک ها و کارگزاری ها داده میشوند. این واسطه ها، وجه درخواست شده به حساب مشخصی در بانک کشور مقصد واریز خواهند کرد و از این طریق، انجام حواله صورت میگیرد.

اما درهم چیست؟ همانطور که میدانید، واحد رسمی پول امارات، درهم میباشد و طبیعتا اگر قصد ارسال یا انتقال پول به این کشور را دارید، حواله درهم انتخاب بهتری است. یکی از ساده ترین روش هایی که میتوانید برای انتقال پول به امارات انتخاب کنید، قیقا انجام حواله درهم میباشد که انواع مختلفی هم دارد. بسته به نیاز خود، وجه ریالی مورد نظر را به دفتر گروه تجاری ققنوس واگذار خواهید کرد و ما به دلیل داشتن حساب های بانکی فعال در امارات، پول شما را به بانک مقصد ارسال میکنیم. حتی این امکان برای مشتریان گروه تجاری ققنوس وجود دارد که وجه درهم خود را به دفتر ققنوس در دبی تحویل دهند و وجه ریالی تحویل بگیرند.

با توجه به اینکه روز به روز بر نیاز افراد به حواله های درهم به صورت مستقیم و غیرمستقیم افزوده میشود، ما جابجایی حواله را با سرعتی بسیار بالا و بهترین کارمزدها ارائه میدهیم تا تمامی افراد اعم از مسافران، دانشجویان، تجار و… بتوانند به راحتی از این شیوه تضمین شده جهت انتقال وجه خود استفاده نمایند.

لیست برترین بانک های امارات برای ارسال حوالجات درهم

امارات بانک های مختلفی دارد که هر یک از آنها میتوانند گزینه مناسبی برای ارسال حواله های درهم به این کشور باشند. بانک ملی ابوظبی، بانک ADCB، بانک مشرق و بانک NBD از جمله برترین و مناسب ترین بانک های امارات متحده عربی هستند که انتقال حواله درهم به آنها انجام میگیرد. ارسال حواله درهم به واسطه خدمات گروه تجاری ققنوس به عنوان یک واسطه مطمئن و معتبر، به حساب های ما در برترین شرکت های امارات صورت میگیرد که در ادامه بیشتر معرفی میکنیم :

 • بانک NBD: با وجود فعالیت بانک هایی نظیر بانک NBD امارات، میتوانید از بابت انتقال امن پول خود مطمئن باشید. این بانک یکی از بزرگ ترین موسسات مالی امارات متحده به شمار میرود و دفاتر مختلفی در چند کشور از جمله قطر، عربستان، انگلیس، هند، سنگاپور و ایران دارد.
 • بانک ملی ابوظبی: بانک ملی ابوظبی (NBAD) بانکی بود که در امارات متحده عربی فعالیت می کرد تا اینکه در دسامبر ۲۰۱۶ با First Gulf Bank ادغام شد و First Abu Dhabi Bank را تشکیل داد. NBAD بزرگترین بانک وام دهنده در امارات ابوظبی و امارات متحده عربی به شمار میرفت.
 • بانک ADCB: بانک ابوظبی کامرشیال فعالیت خود را از سال ۱۹۸۵ آغاز کرده و امروزه به یکی از بانک های بزرگ در جهت حفظ منافع مالی سهامداران اماراتی تبدیل شده است. از دیگر خدمات این بانک میتوانیم به سرمایه گذاری، کارگزاری و… اشاره کنیم.
 • بانک المشرق: از دیگر بانک های مقصد برای ارسال حواله درهم به امارات متحده میباشد که با ارائه امکانات و خدمات مناسب توانسته به یکی از برترین ها تبدیل شود.

قیمت حواله درهم از دبی به ایران چگونه محاسبه میشود؟

تغییرات روزانه حواله درهم از دبی به ایران هر روزه تا ساعت ۱۱ صبح در بازار مشخص میگردد. این واقعیت را احتمالا میدانید که تغییرات نرخ حواله درهم امارات تاثیر مستقیمی بر قیمت دلار در بازار ایران نیز دارد؛ چرا که تجارت گسترده و عظیمی بین ایران و امارات انجام میگیرد و خیلی از شرکت های بزرگ ایرانی دارای دفاتر و شعبه های متعدد در امارات به ویژه شهر دبی میباشند و همین امر سبب شده تا نرخ واحد پولی این کشور تاثیرات بسزایی بر قیمت دلار در ایران داشته باشد.

برای اطلاع از قیمت حواله درهم دبی در ایران همواره میتوانید به سایت های معتبر در این زمینه مراجعه نمایید و با استعلام نرخ آن، متوجه هزینه ها شوید. به علاوه، برای استعلام حواله درهم و مقدار کارمزد آن میتوانید از طریق سایت گروه تجاری ققنوس با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا جزئیات آن را در اختیار شما قرار دهند. البته برای نقل و انتقال پول بین ایران و امارات روش های دیگری هم غیر از انجام حواله ارزی وجود دارند که از جمله آنها میتوانیم به :

 • سپرده های ارزی
 • کارت های اعتباری ارزی
 • انتقال از طریق ارز دیجیتال

اشاره کنیم. در رابطه با نرخ حواله ارزی درهم باید بگوییم که تعیین کننده قیمت ارز این کشور به تومان امروز است. این قیمت ها براساس نرخ درهم امارات محاسبه خواهند شد و شامل کارمزد انجام حواله نیز میشوند. در بازارهای ارزی میتوانید به راحتی قیمت حواله های درهم را به قیمت روز مشاهده کنید و حتی سایت های معتبری هم هستند که به صورت روزانه این قیمت ها را درج میکنند.

انواع حوالجات ارزی چیست؟

حوالجات ارزی به دلیل نحوه استفاده از آنها، انواع مختلفی دارند که در تجارت بین المللی و برای خرید و فروش های خارجی روشی بسیار ایده آل جهت انتقال وجه به فروشنده به شمار میروند. حواله ارزی به چند دسته کلی تقسیم بندی میشوند که عبارتند از:

 • حواله وارده: حواله های وارده حواله ای هستند که در آن فرستنده حواله توسط سایر بانک ها اقدام به ارسال وجه به بانکی میکند که فرد فرود نظر در آن حساب دارد.
 • حواله صادره: در حواله صادره، فرستنده از مشتریان بانک مسکن باید باشد و از طریق همین بانک برای شخصی دیگر در یک بانک دیگر، وجه را ارسال می نماید.
 • حواله ارزی مستقیم: حواله مستقیم، T.T یا حواله ارزی سوئیفت، یکی از امن ترین روش های انتقال پول به صورت بین المللی به شمار میرود؛ اما از آنجا که ایران شامل تحریم های بین المللی میشود، امکان استفاده از  آن وجود ندارد. در این روش، به راحتی میتوان وجه را به حساب اشخاص یا بانک ها در سایر نقاط جهان واریز کرد. 
 • حواله ارزی غیرمستقیم: حواله ارزی غیرمستقیم که به عنوان حواله D.D نیز شناخته میشود، تقریبا مشابه روش حواله مستقیم است، اما مدت زمان بیشتری طول میکشد.

روش های ارسال حواله درهم به امارات

برای ارسال حواله درهم به امارات، شما می‌توانید از روش ‌های مختلفی استفاده کنید که به شرایط شما و نیازهای دریافت کننده وابسته است. از جمله روش هایی که گروه تجاری ققنوس پشتیبانی میکنند، خدمات زیر است که میتوانید بسته به نیاز خود استفاده نمایید :

ارسال حواله بانکی به امارات

برای این روش، شما نیاز دارید که اطلاعات خود و مشخصات دریافت کننده حواله را به یک کارگزاری واسطه معتبر مانند “گروه تجاری ققنوس” ارائه دهید. کارشناسان ما به شما راهنمایی خواهند کرد که آیا می‌توانید حواله بانکی خود به بانک مورد نظر در امارات ارسال کنید یا خیر. با توجه به شرایط بازار ارز و مقررات مالی، شرایط این روش ممکن است متغیر باشد.

ارسال حواله دستی یا کش در امارات

این روش توسط گروه تجاری ققنوس به شما ارائه می‌شود. طی این روش، حواله به صورت دستی یا کش در شهرهای مختلف امارات به دریافت کننده تحویل داده می‌شود. استفاده از این خدمات انجام حواله درهم برای کسانی که خدمات حضوری را ترجیح می‌دهند، مناسب تر است.

ارسال حواله از طریق وسترن یونیون

وسترن یونیون یکی از سیستم ‌های مالی آنلاین است که به سرعت انتقال وجه بین المللی اشاره دارد. شما فقط نیاز دارید که مشخصات دریافت کننده حواله، مبلغ حواله، نام و نام خانوادگی دریافت کننده، نوع ارز و کشور گیرنده را مشخص کنید. حواله از طریق این سیستم در عرض چند ساعت به حساب دریافت کننده واریز خواهد شد.

با توجه به شرایط مالی، ارزی، و نیازهای شخص دریافت کننده، ممکن است که یکی از این روش ‌ها برای شما مناسب ‌تر باشد. همچنین، مهم است که با یک صرافی یا شرکت ارزی معتبر در مورد نرخ ارز و شرایط ارسال حواله مشورت کنید تا بهترین گزینه را انتخاب نمایید.

دلایل اهمیت حواله درهم برای تجار و بازرگانان ایرانی

امارات متحده عربی از جمله کشورهایی در جهان است که از همان ابتدا در سیستم بانک داری جهانی عضو بوده است. اما علاوه بر این مسائل، حواله درهم در اقتصاد ایران و برای ایرانیان بسیار حائز اهمیت است که یکی از دلایل آن، مورد تائید بودن بانک ‌های امارات توسط سیستم های جهانی می‌باشد. از آنجا که بانک‌ های امارات متحده عربی به سیستم های بانک داری جهانی متصل هستند، این امکان را برای ایرانیان فراهم کرده تا بدون هیچ دردسری، روند ارسال حواله درهم را انجام دهند. البته، این فرایند به قدری دشوار است که بهتر است از کمک واسطه ‌ها برای ارسال سریع ‌تر حواله درهم با اطلاع از نرخ روز درهم اقدام کنید.

لازم به ذکر است، حجم بالای تجارت میان امارات و ایران نیز دلیل دیگری برای اهمیت حواله درهم در اقتصاد ایران می‌باشد. در واقع، حجم بالایی از تجارت کشور ما با جهان از طریق امارات متحده رخ می‌دهد و از آنجا که تعداد بالایی از ایرانیان در دبی دارای دفتر هستند و اقدام به ثبت شرکت در دبی کرده اند، توجه به این ارز خارجی نیز بسیار بالا رفته است.

عوامل موثر بر کارمزد حواله درهم امارات

حواله درهم تحت تاثیر عوامل مختلف از جمله مبلغ حواله ممکن است بالا و پایین باشد. این کارمزدها بسته به واسطه یا صرافی که انتخاب میکنید متفاوت خواهد بود. به علاوه، هزینه صدور و دریافت حواله ارزی نیز میتواند در هر کشوری متغیر باشد. از جمله مهمترین عواملی که نرخ کارمزد انجام حواله درهم توسط گروه تجاری ققنوس را تحت تاثیر قرار میدهند را در جدول زیر به طور کامل بررسی نموده ایم :

عوامل موثر بر نرخ کارمزد توضیحات
مبلغ حواله معمولاً کارمزد حواله درهم به مبلغ حواله وابسته است. به عبارت دیگر، هرچه مبلغ حواله بیشتر باشد، کارمزد آن نیز بیشتر می‌شود.
نحوه انتقال نحوه انتقال پول نیز می‌تواند تأثیر داشته باشد. اگر از طریق بانک ‌ها یا خدمات حواله رسمی انجام گیرد، ممکن است کارمزد بیشتری دریافت شود. اما در کل، استفاده از خدمات ارزی آنلاین با استفاده از تیم گروه تجاری ققنوس می‌تواند کارمزد را کاهش دهد.
سرعت انتقال در بعضی موارد، اگر نیاز به انتقال سریع پول داشته باشید، ممکن است نیاز باشد تا کارمزد بیشتری پرداخت کنید. در مقابل، اگر انتقال مالی نیاز به زمان بیشتری داشته باشد، کارمزد آن ممکن است کاهش یابد.
محل مقصد محلی که پول به آن انتقال داده می‌شود نیز می‌تواند کارمزد را تحت تأثیر قرار بدهد. در برخی موارد، انتقال به کشورهای خارجی ممکن است کارمزد بیشتری داشته باشد.
خدمات اضافی در بعضی موارد، شما ممکن است از خدمات اضافی مانند پیگیری حواله یا بیمه استفاده کنید که نرخ انجام حواله درهم را افزایش می‌دهد.
نرخ تبدیل ارز اگر حواله شما به ارز دیگری تبدیل شود، نرخ تبدیل ارز نیز تأثیر دارد و ممکن است مبلغ کارمزد را بیشتر کند.

با توجه به موارد فوق، ممکن است کارمزد حواله درهم متغیر باشد و بسته به شرایط خاص حواله شما تعیین شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص، پیشنهاد میکنیم با کارشناسان ما تماس بگیرید و با استعلام قیمت ها، از نرخ خدمات ویژه ما جهت ارسال حواله درهم به امارات باخبر شوید.

مراحل انجام حواله درهم به امارات

ارسال و دریافت حواله درهم برای شما که نیاز به انتقال پول بین ایران و امارات متحده عربی را دارید، طی چند مرحله ساده با گروه تجاری ققنوس به انجام میرسد. گروه تجاری ققنوس با برخورداری از دفتر فعال در دبی، به تسهیل انتقال وجه مشتریان خود کمک شایانی کرده است و تمام تلاش خود را کرده ایم تا بتوانیم به بهترین شکل، نیازهای تجار و مشتریان ایرانی خود را برطرف نماییم.

مراحل ارسال حواله درهم عبارت است از :

 • ابتدا، ثبت سفارش در داخل پنل کاربری سایت گروه تجاری ققنوس یا تماس با کارشناسان ما
 • محاسبه قیمت با وارد کرده قیمت حواله در کادر مورد نظر یا تماس با کارشناسان و اطلاع از قیمت کارمزد ارسال حواله
 • صدور فاکتور خرید و پرداخت هزینه ها
 • دریافت رسید پرداخت اینترنتی

مراحل دریافت حواله درهم به شرح زیر است :

 • ارتباط با کارشناسان گروه تجاری ققنوس از طریق شماره تلفن ۰۲۱۴۸۰۰۰۱۱۰
 • ارائه اطلاعات لازم به کارشناسان گروه تجاری ققنوس
 • واریز وجه به حساب مورد نظر برای انتقال حواله
 • تسویه حساب با شرکت

مدت زمان ارسال حواله درهم

اگر سابقه انجام حواله دلار، یورو یا پوند از طریق ارسال سوئیفت را داشته اید، میدانید که ارسال این حوالجات به مدت زمان بسیاری نیاز دارد و به دلیل عوامل متعددی از قبیل تعطیلی های کشور ارسال کننده، روزهای تعطیل و پروسه انجام حواله ممکن است خیلی طول بکشند. اما مدت زمان انجام تمامی حوالجات درهم به صورت زیر میباشد:

 • مدت زمان ارسال حواله درهم: ارسال کلیه حوالجات ارزی درهم در کمتر از ۳ روز کاری توسط گروه تجاری ققنوس به انجام میرسند.

انواع حواله درهم

حواله درهمی که برای نقل و انتقالات وجه به امارات متحده عربی مورد استفاده قرار میگیرند، به دو دسته کلی حواله درهم آزاد و حواله نیمایی تقسیم بندی میشوند که تفاوت آنها با یکدیگر عبارت است از:

 • حواله درهم آزاد: حواله درهم آزاد حواله ای است که در صرافی ها به قیمت ازاد خرید و فروش و عرضه میشود.
 • حواله درهم نیمایی: حواله نیمایی حواله ای است که وارد کننده ها با ثبت درخواست در بانک مرکزی، از این بانک دریافت خواهند کرد.

امکان ارسال پول به امارات از طریق چه بانک هایی وجود دارد؟

امکان ارسال حواله درهم به امارات از طریق هیچ یک از بانک های ایرانی به امارات متحده وجود ندارد! از آنجا که تحریم های بین المللی مانع انجام حواله توسط بانک های ایرانی به خارج از کشور شده است، به همین خاطر باید با شرکت های واسطه ای که دارای حساب بانکی فعال در برترین بانک های امارات هستند، کمک بگیرید.

گروه تجاری ققنوس از جمله شرکت های واسطه با سابقه در زمینه تجارت بین المللی میباشد که با برخورداری از حساب بانکی در امارات متحده، امکان ارسال حواله درهم را برای مشتریان ایرانی خود فراهم کرده است. شما میتوانید برای ارسال حواله درهم از طریق خدمات واسطه ای گروه تجاری ققنوس، با کارشناسان ما ارتباط بگیرید و با پرداخت وجه ریالی به دفتر تهران ققنوس، امور انتقال وجه را به ما بسپارید.

گروه تجاری ققنوس وجه مورد نظر شما را به صورت درهم از طریق حساب بانکی خود در امارات به حساب فروشنده اماراتی پرداخت خواهد کرد؛ از این رو، دیگر نگرانی از این بابت نخواهید داشت که هیچ بانک ایرانی به هیچ کجای دنیا امکان ارسال حواله ندارد.

محدودیت های ارسال پول از طریق حواله دلار به درهم

بسیاری از افراد به منظور انجام کارها و تعاملات تجاری خود از واحد پول دلار استفاده می‌کنند. همچنین در برخی موارد، نیاز به تبدیل دلار به واحدهای پولی دیگری مانند درهم نیز پیش می‌آید. در این شرایط، بهترین راه برای انجام تبادل ارز، مراجعه به صرافی‌ ها است. افراد معمولاً پول و دلار خود را به حساب‌ های صرافی یا واسطه ها نظیر گروه تجاری ققنوس واریز می‌کنند و سپس واسطه ها معادل پول مورد نظر را به آنان تحویل می‌دهد یا به حساب آنان واریز می‌کند. این عملیات در اصطلاح به عنوان “صادر کردن حواله دلار به درهم” شناخته می‌شود.

مهمترین نکته این است که در گروه تجاری ققنوس، شما نیازی به استفاده از واحد پول ایرانی برای تبدیل ارز ندارید. گروه تجاری ققنوس امکان تبدیل پول به هر واحد پولی که نیاز دارید را فراهم کرده است. همچنین شما می‌توانید از حساب خود برای انجام معاملات و پرداخت ‌های مختلف استفاده کنید. با استفاده از خدمات حواله درهم توسط گروه تجاری ققنوس، می‌توان پول را به حساب ‌های شرکتی، افراد حقیقی و حقوقی واریز کرد و یا به صورت نقدی ارز دلاری را دریافت نمود.

علاوه بر صادر کردن حواله دلار به درهم، ما امکان تبدیل حواله درهم به دلار را نیز فراهم می‌کنیم. درهم‌ هایی که شما ممکن است داشته باشید می‌تواند مشتق از منابع مختلف باشد از جمله درهم نیمایی، درهم حاصل از صادرات، درهم حواله و حتی درهم ‌های به دست آمده از بدهی‌ها. این امکان به شما کمک می‌کند تا به راحتی تبدیل پول به دلار یا بالعکس را انجام دهید.

در نهایت، باید توجه داشت که در انجام این تعاملات ممکن است محدودیت ‌ها و قوانینی وجود داشته باشد که توسط کارگزاری ‌ها، موسسات مالی و بانک ‌های مورد نظر اعمال می‌شوند. همچنین زمان انجام این تبادل ‌ها نیز ممکن است متفاوت باشد و بستگی به میزان معامله و سیستم‌ های بانکی داشته باشد. برای کسب اطلاعات دقیق تر و راهنمایی بیشتر، می‌توانید با راه‌ های ارتباطی گروه تجاری ققنوس تماس بگیرید.

کارمزد ارسال حواله درهم

افرادی که قصد ارسال حوالجات دلار، پوند یا یورو را دارند، به احتمال خیلی زیاد باید کارمزد بالاتری را نیز برای انجام حواله به کارگزار مورد نظر خود پرداخت کنند. این مبلغ، حدود ۱۰۰ تا ۱۵۰ دلار، پوند یا یورو میباشد که مبلغ قابل توجهی است. این مورد برای انجام حواله درهم و یوان صدق نمیکند و میزان کارمزد این گونه حوالجات به نسبت دلار و یورو بسیار به صرفه تر میباشد. از این رو، در جدول زیر کارمزد تقریبی ارسال حواله درهم امارات را درج کرده ایم :

مبلغ حواله از ۱ الی ۵۰۰۰ درهم ۵۰۰۰ الی ۳۰۰۰۰ درهم ۳۰۰۰۰ درهم تا ۸۰۰۰۰ درهم از ۸۰۰۰۰ درهم به بالا
کارمزد حواله ۱۰۰ درهم ۱۵۰ درهم ۲۵۰ درهم ۳۰۰ درهم

لیست مدارک مورد نیاز برای ارسال حواله درهم امارات

اگر دفعه اول شماست که قصد انجام حواله ارزی نظیر حواله درهم را دارید، لازم تا تعدادی از اسناد و مدارک مشخص را تهیه کرده و به کارشناسان گروه تجاری ققنوس تحویل دهید. در ادامه ما لیستی از این مدارک را برای شما در جدول زیر قرار داده ایم تا بتوانید با ارسال سریع آنها به کارشناسان ققنوس در شعب مربوطه، پرونده خود را تکمیل نمایید. برای دفعات بعدی که نیاز به انجام حواله ارزی دارید، دیگر نیازی به تحویل این مدارک به ققنوس نخواهید داشت و تنها با تکمیل فرم مربوط به حواله درهم و پرداخت کارمزد ارسال حواله میتوانید نسبت به انتقال پول اقدام نمایید.

مدارک لازم برای اشخاص حقیقی مدارک لازم برای اشخاص حقوقی (نظیر شرکت ها)
کپی کارت ملی کپی روزنامه رسمی شرکت متقاضی
شماره موبایل شخص متقاضی کپی کارت بازرگانی شرکت متقاضی
نامه درخواست حواله با امضا نامه درخواست حواله در سربرگ شرکت با امضای مدیرعامل شرکت
آدرس شخص متقاضی کپی کارت اقتصادی شرکت
شماره تلفن شخص متقاضی معرفی نماینده با درج شماره کارت ملی و تلفن موبایل نماینده در سربرگ شرکت با امضای مدیرعامل
فکس شخص متقاضی کپی کارت ملی مدیرعامل و نماینده معرفی شده
آدرس ایمیل شخص متقاضی ارائه پروفرمای مربوط به حواله، آدرس، شماره تلفن، ایمیل و فکس شرکت
لیست-برترین-بانک-های-امارات-برای-ارسال-حوالجات-درهم

برای انجام حوالجات ارزی به چه اطلاعاتی نیاز داریم؟

کارشناسان ما برای اینکه امور مربوط به حواله درهم را برای شما عزیزان به انجام برسانند، نیاز به اطلاعات مشخصی دارند. اگر قبلا با استفاده از خدمات گروه تجاری ققنوس نسبت به انتقال پول به امارات اقدام نکرده اید، ارائه مدارک ذکر شده ضروری میباشد؛ اما در کنار این مدارک و تکمیل فرم مربوطه، به تعدادی از اطلاعات شما نیازمندیم. این اطلاعات لازم برای انجام حوالجات ارزی اعم از حواله درهم و حواله یوان عبارتند از:

 • شماره حساب گیرنده وجه در یکی از بانک های امارات متحده عربی
 • اطلاعات حساب گیرنده وجه به همراه آدرس شعبه به انگلیسی
 • پروفرما یا همان فاکتور خرید

زمانی که این اطلاعات به کارشناسان گروه تجاری ققنوس ارائه میگردد، معادل ریالی هزینه حواله برای شما محاسبه و اعلام خواهد شد تا مشتری بتواند در همان لحظه، نسبت به تسویه حساب هزینه های انجام حواله درهم خود اقدام نماید. گروه تجاری ققنوس خدمات انجام حوالجات ارزی مشتریان خود را با شرایط و تعرفه های ویژه ارائه میدهد.

مزایای خرید حواله درهم با گروه تجاری ققنوس

اگر به هر دلیلی نیاز به ارسال پول به امارات دارید، ما به شما پیشنهاد میکنیم که انتقال حواله درهم یا وجه الکترونیکی را در اولویت خود قرار دهید. چرا که ارسال حواله درهم در مقایسه با ارسال نقدی، مزایای ویژه ای دارد و از آنجا که حتی میتوانید وجه خود را به صورت نقدی از دفاتر ما در امارات تحویل بگیرید و امکان انجام حواله را بدون کارمزد فراهم کرده ایم، قطعا روش مناسب تری خواهد بود. برخی از مهمترین مزایای چنین کاری عبارتند از :

 • امنیت بالا: با توجه به اینکه در انجام حواله درهم، پول را به صورت الکترونیکی به حساب مورد نظر انتقال میدهیم، خطر سرقت، از دست دادن یا هر ریسک دیگری به حداقل میرسد.
 • هزینه پایین تر: هزینه های ارسال حواله درهم توسط گروه تجاری ققنوس در مقایسه با ارسال نقدی بسیار کمتر و به صرفه تر است.
 • سرعت بالا و سهولت بیشتر: ارسال حواله درهم نیازی به حضور شخص در محل انتقال پول و دریافت آن ندارد؛ در نتیجه، حتی بدون مراجعه به دفتر گروه تجاری ققنوس میتوانید وجه مورد نظر خود را به صورت حواله درهم به امارات ارسال نمایید.
 • انعطاف پذیری بالا: شما میتوانید حواله را به هر نقطه و هر کجا که بخواهید ارسال کنید و حتی در صورت استفاده از سیستم های بین الملی، از خدمات پرداخت بین المللی نیز بهره مند شوید.
 • پیگیری آسان: با استفاده از سیستم های انتقال حواله، امکان ردیابی وضعیت پول به راحتی وجود دارید و میتوانید مطمئن شوید که وجه مورد نظر به مقصد رسیده یا نه.

خدمات ارسال پول از ایران به امارات با گروه تجاری ققنوس

گروه تجاری ققنوس با سال ها سابقه فعالیت در زمینه امور تجاری، بازرگانی و ارسال حواله به چین و امارات متحده، میتواند یکی از بهترین خدمات واسطه جهت انجام حوالجات برای شما عزیزان باشد؛ چرا که با توجه به شرایط اقتصادی موجود و تحریم های بین المللی، فرایند نقل و انتقالات بین المللی مالی با مشکلات بسیاری مواجه شده که میتواند ارسال حواله را برای شما دشوار کند؛ اما ما با داشتن حساب های بین المللی و حساب بانکی در برترین بانک های امارات، میتوانیم با تجربه خود انجام حوالجات درهم را با کمترین کارمزد و در زمانی کوتاه به حاصل برسانیم.

برخی دیگر از مزایای استفاده از خدمات حوالجات توسط گروه تجاری ققنوس به شرح زیر است:

 • انجام حواله درهم بدون واسطه و با بهترین کارمزدها
 • انجام حوالجات ارزی با سرعت بالا و در کمتر از ۲۴ ساعت جهت واریز به حساب گیرنده
 • امکان دریافت وجه نقد درهم از دفتر گروه تجاری ققنوس در امارات
 • بدون نیاز به پرداخت هزینه های اضافی جهت تبدیل ارز
 • امکان ارسال وجه بدون محدودیت و در هر مبلغی که بخواهید.

مهمترین نکاتی که جهت ارسال حواله درهم باید بدانید

اگر قصد انجام حواله درهم را دارید، طبق تجربیات ما در گروه تجاری ققنوس، برخی فاکتورها بسیار حائز اهمیت هستند که لازم است به دقت مورد بررسی قرار بگیرند. علاوه بر اینکه قیمت درهم و نرخ روز درهم در زمان ارسال حواله مهم است، سایر نکات مهمی که باید در نظر داشته باشید، عبارتند از:

شرایط کلی کشور مبدا و مقصد

شرایط کلی اقتصادی، سیاسی و اجتماعی و.. هر دو کشور ایران و امارات متحده عربی از جمله فاکتورهایی هستند که میتوانند بر ارسال حواله به امارات و قیمت درهم تاثیرگذار باشند. به عنوان مثال، با شیوع همه گیری ویروس کرونا، روندهای بانکی به طور چشمگیری با اختلال مواجه شدند؛ در نتیجه، انجام بسیاری از فعالیت های بانکی امکان پذیر نبود. به همین دلیل است که میگوییم توجه به شرایط کلی کشورهای مبدا و مقصد در انجام حواله درهم بسیار حائز اهمیت است.

نوع ارز

برای کسانی که قصد ارسال حواله ای غیر از حواله درهم را دارند، توجه به نوع ارز لازم است. چرا که برخی از بانک های امارات تنها ارز خاصی را قبول میکنند و البته، همه صرافی ها و کارگزاری های واسطه نیز امکان انجام هر حواله ارزی که مد نظر شماست را ندارند؛ چرا که، در بسیاری از مواقع دارای محدودیت هایی میباشند که به آنها اجازه ارسال حواله به امارات را نمیدهد. اما برای انجام حواله درهم میتوانید از خدمات گروه تجاری ققنوس استفاده کنید و بدون بروز مشکل یا محدودیتی در نقل و انتقال وجه، این فرایند را به ما بسپارید.

مبلغ ارز ارسالی

برخی از صرافی ها و کارگزاری ها برای ارسال حواله محدودیت هایی دارند که به شما اجازه ارسال ارز به صورت نامحدود را نمی دهند؛ از این رو، برای مبلغی که قصد دارید آن را به امارات ارسال کنید، حتما با صرافی و کارگزاری مورد نظر خود صحبت کنید تا از شرایط و قوانین آنها مطلع شوید.

مقدار کارمزد

میدانیم که میران کارمزد تا چه اندازه برای شما حائز اهمیت است؛ از این رو، حتما مبلغ کارمزد را در نظر داشته باشید. به منظور ارسال حواله درهم، کارمزد مشخصی از شما به صورت درصدی یا کلی دریافت میگردد که به منظور ارائه خدمات میباشد. ما در گروه تجاری ققنوس تمام تلاش خود را کرده ایم تا امن ترین شرایط انجام حواله درهم با در نظر گرفتن قیمت درهم و پایین ترین کارمزدها ارائه دهیم.

بازه زمانی ارسال حواله

اشاره کردیم که دور روش برای ارسال حواله به امارات وجود دارد؛ بنابراین اگر زمان فاکتور مهمی در نقل و انتقالات پول شما به شمار میرود، لازم است که این مورد را نیز در شرایط خود در نظر داشته باشید. اگر نیازمند سرعت در انجام حواله هستید، روش سوئیفت گزینه مناسبی است، در غیر این صورت میتوانید از روش های غیرمستقیم استفاده کنید.

سایر نکاتی که باید در انجام حواله و قیمت حواله درهم امارات در نظر داشته باشید، به صورت زیر هستند :

 • اگر قصد ارسال حواله درهم را دارید، باید در سایت گروه تجاری ققنوس ثبت نام کرده و بعد سفارش خود را ثبت نمایید یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.
 • به دلیل نوسانات نرخ روز درهم و تحریم های بین المللی، نمیتوانیم قیمت درهم را به صورت قطعی اعلام کنیم؛ بنابراین هنگام ارسال حواله درباره این موضوع حتما با کارشناسان گروه تجاری ققنوس صحبت کنید.
 • کارمزد حواله ها باهم متفاوت است و بسته به نوع روش ارسالی ممکن است تغییراتی داشته باشند.
 • بسته به روش ارسال حواله درهم، زمان ارسال حواله نیز میتواند متفاوت باشد که توسط کارشناسان گروه تجاری ققنوس به مشتریان عزیز توضیح داده خواهد شد.

در مورد حواله درهم سوال دارید؟

اگر قصد انتقال وجه به حساب های بانکی امارات متحده را دارید، یکی از بهترین روش ها، ارسال حواله درهم میباشد. از آنجا که امکان ارسال حواله درهم از طریق هیچ یک از بانک های ایرانی وجود ندارد، میتوانید با کارشناسان گروه تجاری ققنوس ارتباط بگیرید و با واریز وجه ریالی، پول خود را به صورت حواله درهم از طریق حساب های ققنوس به امارات منتقل کنید.

در صورتی که بار اول شماست که میخواهید حواله درهم ارسال کنید، تنها برای تحویل برخی مدارک باید به دفتر ققنوس مراجعه کرده یا آن ها را پست نمایید. به طور کلی، کافی است از طریق همین وبسایت یا شماره تلفن مربوطه با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا پس از طی کردن مراحل احراز هویت و ثبت سفارش به صورت آنلاین، وجه مورد نیاز شما را به امارات انتقال دهیم.

گروه تجاری ققنوس کلیه حوالجات درهم را در ۱ الی ۳ روز کاری به انجام میرساند. کافی است با ما تماس بگیرید تا به سرعت نسبت به انتقال وجه از طریق حساب بانکی فعال خود در امارات متحده اقدام نماییم. گروه تجاری ققنوس با برخورداری از امکانات بانکی در کشور امارات متحده و بعد از دریافت تائیدیه های لازم، واریز وجه را در کوتاه ترین زمان ممکن برای مشتریان خود به انجام میرساند.

هزینه های ارسال حواله براساس مقصد و مبلغ ارسالی متفاوت خواهد بود. گروه تجاری ققنوس از بابت انجام حواله هزینه های اضافی دریافت نمیکند اما همانند هر سرویس دیگری، ارسال حواله درهم نیز کارمزد خود را دارد. کارمزد انجام حواله درهم توسط گروه تجاری ققنوس برای ۱ الی ۵۰۰۰ درهم، ۱۰۰ درهم و برای ۵ هزار تا ۳۰ هزار درهم، ۱۵۰ درهم میباشد. مبلغ حواله ای که از ۸۰ هزار درهم بالاتر باشد، با کارمزد ۳۰۰ درهم حساب میشود.

با توجه به بانک مقصد ارسال حواله و مبلغی که برای حواله در نظر دارید، ممکن است محدودیت هایی در سیستم بانکی کشور امارات وجود داشته باشد. در نتیجه، توصیه میکنیم برای اطلاع از محدودیت های ناشی از مبلغ حواله، پیش از ثبت سفارش با کارشناسان گروه تجاری ققنوس تماس بگیرید و از آنها بخواهید تا همه این موارد را برای شما توضیح دهند.

خیر، به دلیل تحریم های بین المللی که بانک های ایرانی نیز شامل آن میشوند، امکان ارسال هیچ حواله ای از جمله حواله درهم از هیچ یک از بانک های ایرانی وجود ندارد. اما برای ارسال حواله میتوانید با شرکت های واسطه از قبیل گروه تجاری ققنوس ارتباط بگیرید تا این کار را با بهترین کارمزدها برای شما به انجام برسانیم.

مدارک مورد نیاز ممکن است متناسب با نوع تراکنش و مقدار حواله متفاوت باشد، اما به طور کلی شما باید مدارک شناسایی شخصی خود، مانند پاسپورت یا کارت شناسایی ملی، را ارائه دهید. همچنین، اطلاعات مربوط به مقصد و مقدار پول نیز لازم است. مدارک لازم برای اشخاص حقوقی نظیر شرکت ها نیز شامل کپی روزنامه رسمی شرکت، کپی کارت بازرگانی شرکت، کپی کارت اقتصادی شرکت، کپی کارت ملی مدیرعامل و نماینده معرفی شده میشود.

برای پیگیری وضعیت حواله درهم ارسالی خود به امارات متحده، می‌توانید با واحد پشتیبانی گروه تجاری ققنوس تماس بگیرید و شماره تراکنش خود را ارائه دهید. کارشناسان ما می‌توانند به شما اطلاعات جاری در مورد وضعیت تراکنش خود را ارائه دهند.

گروه تجاری ققنوس به دلیل داشتن حساب های فعال در امارات، امکان ارسال حواله درهم به برترین بانک های این کشور را برای مشتریان خود فراهم کرده است. بانک NBD امارات، بانک ملی ابوظبی، بانک ADCB برترین بانک های امارات متحده هستند که مبلغ حواله شما به حساب ققنوس در این بانک ها ارسال و سپس به حساب شخص مورد نظر شما واریز خواهد شد.

انجام حواله درهم بدون واسطه و با کارمزدی پایین، انجام حواله ارزی با بالاترین سرعت و در کمتر از ۲۴ ساعت، امکان دریافت وجه نقد درهم از دفتر گروه تجاری ققنوس در دبی، امکان ارسال وجه بدون محدودیت در مبلغ و بدون نیاز به پرداخت هزینه های اضافی جهت ارسال حواله درهم از جمله مزایای قابل توجه استفاده از خدمات حوالجات ارزی برای مشتریان گروه تجاری ققنوس میباشد.

جمع بندی

از آنجا که روز به روز بر اهمیت قیمت درهم برای تجار و سرمایه گذاران ایرانی افزوده میشود، یکی از بهترین راهکارها برای ارسال پول به امارات، انجام حوالجات ارزی توسط واسطه ها میباشد. خدمات واسطه ای گروه تجاری ققنوس با سال ها تجربه در این حوزه و برخورداری از دفتر فعال در امارات، امکان ارسال حواله درهم با مناسب ترین روش ها و کمترین کارمزد را فراهم میسازد.

اگر نیاز به خدمات ارسال حواله دارید، ما حتی امکان دریافت درهم به صورت نقدی را از دفتر خود در این کشور فراهم کرده ایم؛ از این رو، کافی است جهت اطلاع از نرخ روز درهم با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید و با به همراه داشتن مدارک لازم، با خیال راحت نقل و انتقالات مالی خود را به گروه تجاری ققنوس بسپارید.

از این قسمت میتوانید به ما امتیاز دهید

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *