حواله یوان

ایا برای پرداخت هزینه خرید و کالاهای خود به فروشندگان چینی مشکل پرداخت یوان دارید ؟ امروزه بسیاری از خریداران کالا از کشور چین برای پرداخت هزینه های خرید کالای خود و سایر هزینه ها از جمله حمل و نقل هوایی و یا دریایی تمایل به استفاده از یوان و انجام حواله یوان دارند، ما در گروه تجاری ققنوس ارائه خدمات حواله یوان آماده انتقال کلیه مبالغ مورد نظر شما به فروشندگان و تامین کنندگان در چین را داریم.

جداکننده

حواله یوان به چین به زبان ساده

واحد پول کشور چین یوان میباشد، که یکی از قوی ترین ارزهای موجود در بازارهای اقتصادی جهان نام گرفته است، و این هم به دلیل قدرت اقتصادی کشور چین و وابستگی تقریبا تمامی کشورها از جمله ایران به بازارهای چین میباشد پس کشور چین با استفاده از این موقعیت توانسته واحد پولی خود را به عنوان یکی از واحدهای ارزی قدرتمند در بازار جهانی قرار دهد.
از این رو یوان به عنوان ارزی پر مصرف در بازار ایران نقش حیاطی برای واردکنندگان و تجار ایرانی دارا میباشد، از یک سمت حدود ۸۰ درصد واردات ایران از چین انجام میگیرد و لذا واردکنندگان و تجار ایرانی باید از طریق سیستم های ارزی اقدام به انجام حواله یوان بنماید تا بتوانند ریال به به ارز یوان تبدیل کنند و به حساب فروشنده های چینی مبلغ یوان مورد نظر را انتقال دهند
گروه تجاری ققنوس به عنوان یکی از فعالان حوزه تجارت بین المللی در کشور به لطف سابقه درخشان خود در حوزه واردات و تجارت خارجی و ارائه خدمات به بسیاری از بازرگانان ایرانی از جمله خدمات حوالجات خارجی و حواله یوان به چین و کلیه بانک های آن امادگی ارائه این خدمات را به کلیه مشتریان خود دارا میباشد، از این رو اگر شما تمایل خرید یوان به صورت حواله یوان دارید میتوانید از خدمات گروه تجاری ققنوس بهره مند شوید

جداکننده

آنچه در این سرویس میخوانید!

چرا یوان را برای انجام تجارت خود با چین انتخاب کنید؟

به دلیل تحریم های امریکا در حال حاظر انجام معاملات تجاری بین المللی که در به صورت دلار انجام پذیرد بسیار هزینه و زمان بر شده است به علت محدودیت های فعلی هزینه های جانبی حواله جات در قالب دلار و یورو با شرکت های چیینی بسیار گران تمام خواهد.

به عنوان مثال کارمزد انجام حواله به صورت دلار در بهترین حالت برای هر مبلغی توسط صرافان فعال در کشور بین ۱۰۰ الی ۱۵۰ دلار می باشد که در مقایسه با حواله جات یوان و هزینه ارسال پول به چین از طریق یوان کارمزد بسیار چشمگیری می باشد.

به صورت خودکار بسیاری از واردکنندگان کالا در ایران به دنبال ارزهای جایگزین نظیر یوان میگردند که بتوانند هزینه های خرید کالاهای خود را به صورت یوان پرداخت نمایند.

اما ما در زیر لیست برخی از دلایلی که چرا باید یوان و حواله یوان را برای انجام معاملات خود استفاده کنید را بیان می کنیم

سرعت انجام حواله

اگر در گذشته سابقه انجام حواله جات دلاری، یورو و یا پوند را به صورت ارسال سوئیفت داشته باشید می دانید انجام این حواله ها زمان بسیار زیادی به طول می انجامد و این زمان به عواملی مانند روزهای تعطیلی کشور ارسال کننده حواله، روزهای تعطیلی کشور گیرنده حواله و انجام خود حواله دارد.

در جدول زیر زمان تقریبی انجام حواله جات در قالب کلیه ارزهای بین المللی ذکر می شود:

نوع حواله حواله دلاری حواله یورو حواله پوند حواله یوان
زمان تقریبی انجام حواله
۳ الی ۷ روز کاری
۳ الی ۵ روز کاری
۳ الی ۷ روز کاری
۱ الی ۲ روز کاری

عدم تاثیر نرخ تبدیل ارز

اگر در زمان خرید کالا از فروشندگان چینی فاکتوری که دریافت میکنید به صورت دلاری باشد احتمالا فروشنده شما مقدار یوانی سفارش را با بر اساس نرخ تبدیل مد نظر خودش به دلار تبدیل کرده و انرا برای خرید شما اعمال کرده است.

معمولا فروشندگان چینی برای نرخ تبدیل ارز از یوان به دلار از نرخ های بین ۷.۱ الی ۷.۶ استفاده میکنند که در خریدها و پرداخت های بالا تفاوت مبلغ چشمگیری میباشد و معمولا این هزینه را خریدار باید پرداخت کند و نهایتا به ضرر شما میباشد

اگر شما  در همان ابتدا فاکتور خرید ( پروفرما اینویس) را از همان ابتدا به صورت یوان دریافت کنید نیازی به تبدیل نرخ ارز و استفاده از ریت های تبدیل بالای فروشندگان نمیباشد و میتوانید در هزینه های خود صرفه جویی کنید.

کارمزد بسیار کم

همانطور که در ابتدای این مقاله ذکر شد اگر شما برای انجام حوالجات ارزی خود از ارزهای مانند دلار، پوند، یورو استفاده کنید به احتمال زیاد باید کارمزد بسیار بالایی را برای انجام حواله به کارگزار خود پرداخت نمایید که بین ۱۰۰ الی ۱۵۰ دلار،پوند و یا یورو می باشد که مبلغ بسیار بالایی است.

اما حواله یوان و هزینه ارسال یوان به چین و حساب های فروشندگان چینی بسیار اندک می باشد و چیزی در حدود ۱۵۰ الی ۳۰۰ یوان می باشد که بسیار به صرفه تر از سایر ارزها می باشد.

جدول زیر کارمزد تقریبی حوالجات یوان را نمایش می دهد.

مبلغ حواله ۱ الی ۳۰۰۰ یوان ۳۰۰۰ الی ۱۰۰۰۰ یوان ۱۰۰۰۰ به بالا
کارمزد حواله
۳۰۰ یوان کارمزد
۵ درصد کارمزد
 تماس بگیرید

توجه نمایید کارمزدهای ذکر شده در این جدول به صورت تقریبی میباشد و کارمزد نهایی را میتوانید از طریق تماس با کارشناسان بخش خرید گروه تجاری ققنوس دریافت نمایید، معمولا کارمزدها بر اساس مبلغ، و اینکه حواله شخصی باشد و یا شرکتی متغیر میباشد.

عدم نگرانی از تحریم ها و بلوکه شدن حواله

متاسفانه به علت تحریم های بین المللی و بانکی و استفاده ای صرافی های واسطه و مشکلات ناشی از ناشناس بودن منبع اصلی ارزهای که برای حوالجات بسیاری از ایرانیان استفاده می شود همه روزه تعداد بالایی از حواله جاتی که توسط صرافی های ایرانی در قالب ارز های دلار، پوند و یورو انجام می گیرد بلوکه می شود و در بهترین حالت پس از بلوکه شدن برای مدتی که می تواند بین ۲ الی ۳ ماه باشد نهایتا توسط بانک مبدا یا مقصد حواله آزاد می شود که البته منوط به ارائه مدارک مورد نیاز بانک مبدا و مقصد می باشد.

اما حواله یوان این مشکل را ندارد و به ۲ دلیل اصلی که به شرح ذیل می باشد:

انجام حواله یوان از حساب های داخلی چین

تمامی حواله های یوانی که توسط گروه تجاری ققنوس انجام می گیرد از حساب های این شرکت در چین که در بانک های چینی قرار دارد انجام می گیرد. لذا هیچ گونه نگرانی ناشی از بلوکه شدن تراکنش ها به دلیل تحریم ها وجود ندارد.

عدم دخالت دلار در انجام حواله

چون حواله در قالب ارز یوان صورت می گیرد و دلار دخالتی در معاملات خریدار و فروشنده کالا ندارد. عملا تحریم های بانکی و آمریکا متوجه این تراکنش ها نمیشود.

به روز رسانی سال ۱۴۰۳: طی ۱ سال گذشته حواله های یوانی بسیاری از فریز شده است، و این امر به دلیل مشکلات ناشی از منشا یوان های استفاده شده برای حواله یوان مشتریان میباشد، پس توصیه میکنیم در ادامه این مطلب با مفاهیم یوان سفید و سیاه بیشتر آشنا شوید

تفاوت یوان شرکتی و شخصی؟

همانطور که در ابتدا گفتیم ما ۲ نوع حواله یوان در حال حاضر داریم، حواله یوان شخصی و حواله یوان شرکتی، حواله یوان شرکتی دارای امنیت بالاتری نسبت به حواله یوان شخصی میباشد، برای توضیحات بیشتر و آشنایی شما با حواله یوان شخصی و یا حواله یوان شرکتی جدول زیر را آماده کرده ایم:

معیار حواله شخصی حواله شرکتی
امنیت در منشا یوان
متوسط
بالا
قیمت حواله یوان
پایین
بالا
احتمال فریز شدن تراکنش یوان
بالا
پایین
احتمال عدم باز شدن حسابهای فریز شده
بسیار بالا
پایین
مدت زمان انجام حواله یوان
۱ الی ۲ روز کاری
۱ الی ۳ روز کاری

شما با توجه به جدول فوق میتوانید معایب و مزیت های یوان شخصی و شرکتی را با دقت بررسی کنید و بهترین مورد را برای کسب و کار خود انتخاب کنید، در صورت دارا بودن هر گونه سوال میتوانید با کارشناسان گروه تجاری ققنوس در تماس باشید.

تفاوت یوان سفید و سیاه! مواظب کلاهبردارن باشید!

در ماه حداقل بالای ۳۰ نفر با کارشناسان ما تماس میگیرند که از همکاران ما راهنمایی میخواهند که بدانند چگونه میتوانند حواله یوانی که توسط یک صراف یا ییک واسطه برای خریدی به حساب یک شخصی در چین واریز کرده اند و متاسفانه فریز شده است را آزاد نمایند، گاها افرادی را مشاهده کرده ایم که حواله های در حدود ۲۵۰ هزار یوان یا ۳۰۰ هزار یوان از این افراد به صورت کامل مسدود شده است و به علت مشکلاتی که منشا حواله و حساب واریز کننده داشته است کل مبلغ حواله مشتری مسدود شده است.

شاید بگویید خوب با پیگیری میتواند این مبالغ را آزاد کرد!؟

بله، یا پیگیری میتوان مبالغ مسدودی را آزاد کرد ولی به شرط داشتن ۴ شرط زیر:

 • شخص واریز کننده حساب باید به باید شخصا به اداره پلیس محلی و یا بانک مراجعه کنند برای احراز هویت
 • باید اسنادی ارائه کنند ۲ طرف که این تراکتش و مبلغ انتقالی برای چه موضوعی میباشد
 • واریز کننده بتواند منشا پولی که به حساب گیرنده شما در چین واریز کرده باشد را بتواند مشخص کند

شاید بگویید خوب این مراحل را میتوان به سادگی انجام داد، ولی خیر! ۹۹ درصد موارد غیر ممکن است و دلیل این امر هم این است که اصلا صراف شما و یا کسی که به شما خدمات حواله یوان ارائه کرده است مستقیما با صاحب حساب های اصلی در تماس نیستند و زنجیره ای از واسطه ها وجود دارد که نهایتا آن یوان به مشتری به فروش میرسد.

از یک سمت دیگر متاسفانه بسیاری از تجار و بازرگانان ایرانی فقط برای مبلغی اندک در دام کلاهبرداران میفتند که ادعا میکنند دارای یوان با قیمت مناسب هستند و پس از انجام آن حواله حساب گیرنده و آن مبلغ و تراکنش مسدود میشود و وقتی با این افراد تماس میگیرید یک جواب به شما خواهند داد : از کجا معلوم که حساب گیرنده مشکل نداشته که تراکنش حواله یوان شما را مسدود کرده اند!!

بسیاری از افراد را دیده ایم که متاسفانه قید آن مبلغ مسدودی را زده اند و ضررهای زیادی را متحمل شده اند

فکر کنیم با توجه به توضیحات بالا تفاوت یوان سفید و یوان سیاه را متوجه شدید
یوان سفید یوانی است که صراف شما ۱۰۰% تضمین سلامت میکند و در صورت بروز مشکل امکان دسترسی مستقیم به واریز کننده را دارید و طبیعتا گرانتر از یوان سیاه است

یوان سیاه هم برعکس یوان سفید است و دردسر های زیادی برای شما دارد ولی ارزانتر

از قیمت حواله یوان به صورت روزانه چگونه مطلع شوید؟

قیمت یوان در بازار ایران به صورت روزانه مشخص میشود، ولی متاسفانه قیمت یوان اخیرا دارای نوسانات بسیاری بوده است به صورتی که چند سال قبل هر ۱ یوان برابر با ۶۰۰ تومان بود ولی امروز حدود ۸۰۰۰ تومان و این افزایش قیمت یوان به خاطر شرایط فعلی کشور و اقتصاد ایران میباشد.

در ایران قیمت یوان و حواله یوان حدود ساعت ۱۱:۳۰ الی ۱۲ ظهر در روزهای کاری از شنبه تا پنج شنبه مشخص میشود، شما میتوانید برای اطلاع از قیمت حواله یوان به صورت روزانه با شماره ۰۲۱۴۸۰۰۰۱۱۰ تماس بگیرید همکاران ما اماده ارائه قیمت به صورت روزانه به کلیه واردکنندگان و تجار ایرانی هستند.

قیمت های روزانه حواله یوان که توسط گروه تجاری ققنوس به مشتریان ارائه میگردد به صورت یوان شرکتی میباشد و به جهت امنیت حواله های مشتریان سعی میکنیم از انجام حواله یوان به صورت شخصی خودداری نماییم.

مدت زمان انجام حواله یوان ( به روز رسانی ۱۴۰۳)

در ابتدای این مطلب ذکر کردیم که مدت زمان انجام حواله یوان حدود ۱ الی ۲ روز کاری میباشد ولی اگر بخواهیم به صورت دقیق این موضوع را بیان کنیم باید بدانید مدت زمان انجام حواله های یوانی بسته به نوع حواله و مبلغ آن میتواند متفاوت باشد، ما برای درک بهتر این موضوع جدول زیر را برای شما آماده کرده ایم:

نوع حواله مدت زمان انجام حواله
حواله یوان شخصی (یوان سفید) کمتر از ۵۰۰۰۰۰ یوان
۱ الی ۲ روز کاری
حواله یوان شرکتی ( یوان سفید ) کمتر از ۵۰۰۰۰۰ یوان
۲ الی ۴ روز کاری
حواله یوان شرکتی مبالغ بیش از ۵۰۰۰۰۰ یوان
۳ الی ۵ روز کاری

مزایای حواله یوان به چین برای تجار و واردکنندگان ایرانی؟

چرا استفاده از حواله یوان را به واردکنندگان و تجار ایرانی پیشنهاد میکنیم؟ بهتر است نگاهی به مزایای انجام حواله یوان به چین داشته باشیم. استفاده ازاین حواله و مزایا و ویژگی های منحصر به فردی دارد که برخی از آنها، عبارتند از:

 • در رابطه با میزان حواله، محدودیتی وجود ندارد؛ در صورتی که برخی محدودیت ها برای حواله سایر ارزها وجود دارد.
 • اگر حواله به صورت آنلاین باشد، کارمزدی ندارد و نرخ کارمزد تبدیل یوان به ریال نسبت به بقیه ارزها کمتر میباشد.
 • ارسال حواله یوان به چین نسبت به حواله دلار یا یورو به چین مقرون به صرفه تر است.

این نکته هم خوب است بدانید که دلار و یورو ارز محسوب و دولت چین از حواله های دلار و یورو بسیار زیاد استقبال میکند. به علاوه، افرادی که بتوانند حواله یورو یا دلار دریافت کنند، جایزه صادراتی میگیرند و بانک های چینی در ازای تبدیل یورو یا دلار به یوان، کارمزد دریافت میکنند.

 • به دلیل تبادلات بالای تجاری میان چین و ایران، حواله کردن یوان به چین با سرعت بالایی صورت میگیرد.
 • مشکلاتی مانند تحریم یا بلوکه شدن پول را هنگان ارسال حواله به چین نخواهید داشت.
 • در صورتی که فرد در چین، شرکتی ثبت کرده باشد، با استفاده از حساب شرکت خود به راحتی میتواند نسبت به انجام حواله اقدام نماید.

لیست مدارک مورد نیاز برای انجام حواله یوان

برای انجام حواله یوان شما باید قبل از شروع فرایند حواله یک سری مدارک و مستندات را آماده کنید، تا بتوانید به کارشناسان گروه تجاری ققنوس ارائه دهید ، ما در زیر لیست این مدارک را برای اساس نوع حواله های شخصی و شرکتی مشخص کرده ایم:

مدارک مورد نیاز برای حواله یوان شخصی

 • پروفرما اینویس معتبر با تاریخ روز با واحد پول یوان
 • شماره حساب شخص گیرنده حواله
 • نام صاحب حساب شخصی ( به چینی و انگلیسی )
 • نام بانک شخص گیرنده حواله ( به چینی و انگلیسی )
 • شماره تماس صاحب حساب گیرنده برای هماهنگی های نهایی

مدارک مورد نیاز برای حواله یوان شرکتی

 • پروفرما اینویس معتبر با تاریخ روز با واحد پول یوان
 • شماره حساب شرکت گیرنده حواله
 • نام بانک شرکت گیرنده حواله ( به چینی و انگلیسی )
 • نام شرکت صاحب حساب ( به چینی و انگلیسی )
 • شماره تماس صاحب حساب گیرنده برای هماهنگی های نهایی

ققنوس به چه بانک هایی در چین امکان حواله یوان را دارد؟

با توجه به اینکه گروه تجاری ققنوس به دلیل دارا بودن دفتر رسمی در چین دارای حساب بانکی در اغلب بانک های فعال کشور چین را با کمترین مشکل و هزینه دارا می باشد .

در زیر لیست برخی از بانک های که می توانید به آنها از طریق گروه تجاری ققنوس حواله یوان ارسال کنید ذکر می شود:

 • بانک چین Bank of China
 • کونلون بانک Bank of Kunlon
 • پینگان بانک Pingan Bank
 • کانسترشن بانک چین China Construction Bank
 • بانک SPD چین SPD Bank
 • بانک جی چی مورگان JP Morgan Bank
 • بانک مردم چین The People’s Bank of China
 • بانک آی سی بی سی چین ICBC Bank
 • بانک توسعه چین Development Bank
 • بانک کشاورزی چین Bank of Agricultural (ABC)

بهترین بانک چین برای انجام حواله یوان برای ایرانیان چه بانکی میباشد ؟

۹۵ درصد حواله جاتی که تجار ایرانی و واردکنندگان کالا به چین ارسال می کنند به بانک بانک کشاورزی چین Bank of Agricultural (ABC) و در قالب حساب های شخصی می باشد.

بانک بانک کشاورزی چین Bank of Agricultural (ABC) به علت حواله یوان بدون کارمزد در تراکنش های بین بانکی و بین استانی درون چین یکی از بهترین گزینه ها برای ایرانیان می باشد.

یکی دیگر از دلایل استفاده ایرانیان از بانک کشاورزی چین Bank of Agricultural (ABC) عدم محدودیت در مبلغ قابل تراکنش در این بانک می باشد.

امکان گردش مالی تا سقف ۵۰۰۰۰۰۰ یوان برای هر حساب به صورت روزانه برای صاحبین حساب بانک کشاورزی چین Bank of Agricultural (ABC) امکان پذیر می باشد و در صورتی که مشتریان از نوع ویژه باشنک این مبلغ تا ۲۵۰۰۰۰۰۰ یوان در روز افزایش پیدا خواهد کرد.

شیوه ارسال یوان به چین ( فرایند انجام حواله یوان)

برخی از مشتریان که تاکنون تجربه انجام حواله یوان را نداشته اند هیچ اطلاعاتی در مورد شیوه ارسال یوان به چین ندارند، از این رو بران شدیم تا شیوه ارسال یوان به چین در قالب یک حواله یوان به واسطه گروه تجاری ققنوس را به صورت مختصر برای این عزیزان بیان کنیم:

مرحله اول: مدارک خود را آماده کنید

در اولین مرحله باید مدارکی نظیر پروفرما و شماره حساب گیرنده را آماده کنید و نزد خود نگهدارید

مرحله دوم: قیمت روز حواله یوان را از گروه تجاری ققنوس دریافت کنید

حدود ساعت ۱۱:۳۰ الی ۱۲ روزهای کاری میتوانید با کارشناسان گروه تجاری ققنوس تماس بگیرید و قیمت حواله یوان را به صورت روزانه در این ساعت دریافت کنید، توجه کنید زودتر از این زمان امکان ارائه قیمت حواله یوان نیست.

مرحله سوم: خرید خود را به واریز بیعانه نهایی کنید

در صورتی که قیمت حواله یوان گروه تجاری ققنوس برای شما مناسب بود باید سریعا مبلغی را به عنوان بیعانه واریز نمایید ( نهایتا ۳۰ دقیقه پس از نهایی کردن قیمت )

مرحله چهارم: تسویه نهایی تا قبل از ساعت ۲ عصر

باید تا قبل از ساعت ۲ عصر یا همان ۱۴ کل هزینه حواله یوان خود را به شماره حساب هایی که دریافت کردید واریز نمایید و رسیدهای آنرا برای همکاران ما ارسال نمایید

مرحله پنجم: انجام حواله توسط گروه تجاری ققنوس

پس از تسویه ریالی مبلغ حواله یوان، دفتر چین ما مبلغ مورد نظر شما را به حساب مورد نظر شما واریز میکند و رسید واریزی نهایتا بین ۱ الی ۳ روز کاری به شما ارائه میگردد.

حساب شخصی یا حساب شرکتی ، کدام برای حواله یوان بهتر است؟

اگر از فروشندگان چینی حساب یوان تقاضا کنید احتمالا از شما سوال خواهند کرد حساب شخصی نیاز دارید و یا حساب شرکتی.

هر کدام از این حساب ها دارای شرایط خاص به خود می باشد و انجام حواله به هر کدام از این حساب ها هزینه و شرایط خاصی دارد که در زیر به صورت مختصر بیان می گردد.

حساب شخصی

۹۵ درصد حواله های یوان که بازرگانان ایرانی انجام میدهد در قالب حواله های شخصی میباشد و یوان از حساب های ققنوس در چین به حساب های شخصی فروشندگان ارسال می شود. این روش  دارای مزایا و معایب زیر است:

مزایا

 • انتقال سریع یوان و انجام حواله
 • عدم اعمال مالیات بر فروش بر حساب های شخصی چین
 • کارمزد بسیار کم و گاها صفر

معایب

 • امنیت پایین در خرید از فروشندگان چینی چون خریدار پول را به حساب های شخصی فروشنده واریز می کند.
 • عدم امکان پیگیری برای حساب های شخصی در صورت بروز مشکل در طی فرایند معامله با فروشندگان چینی

حساب شرکتی

مزایا

 • امنیت درخرید و معلاملات تجاری

معایب

 • اعمال مالیات بر فروش بر حساب های شرکتی که گاها هزینه خرید مشتریان را بین ۵ الی ۲۰ درصد افزایش می دهد.
 • زمان انجام حواله های شرکتی طولاتی تر می باشد.
 • کارمزد بیشتر نسبت به حواله های شخصی

این که حساب شرکتی و شخصی فروشنده را دریافت کنید و حواله خود را به چه حساب هایی انجام دهید به انتخاب

جداکننده

چرا برای حواله یوان گروه تجاری ققنوس را انتخاب کنید؟

برخی از مزایای انجام حواله یوان توسط گروه تجاری ققنوس

 • انجام حولجات بدون واسطه و با بهترین نرخ ممکن
 • انجام حواله جات در کمتر از ۱ روز کاری و واریز به حساب گیرنده
 • عدم نگرانی بابت بلوکه شدن حواله به دلیل اعتبار بالای حساب های شرکتی ققنوس در چین
 • عدم هزینه اضافی برای تبدیل به ارز چین
 • امکان ارسال در هر مبلغی
 • هزینه نهایی کمتر به نسبت حواله دلار

توصیه موکد ققنوس به کلیه بازرگانان محترم واردکننده از چین این است که به جای حواله دلار یا حواله یورو یه چین، پرداخت های مورد نیاز خود را بصورت یوان RMB به چین انجام دهند تا از مزایای ذکر شده آن بهره مند شوند.

با توجه این که در حال حاضر و با وجود تحریم ها، انجام معاملات تجاری و پرداخت های بین  المللی با استفاده از دلار بسیار سخت و پرهزینه میباشد، روشی که عموما به تجار و وارد کنندگان کالا از چین پیشنهاد میگردد، انجام حواله یوان و استفاده از مزایای آن میباشد. در واقع، محدودیت های فعلی سبب شده تا هزینه های جانبی حوالجات در قالب یورو و دلار افزایش چشمگیری داشته باشد و کارمزد آنها به قدری است که انجام معاملات تجاری را دشوار میکند. از این رو، بهترین روش برای خریدار کالا از چین، پرداخت هزینه های خرید کالا و سایر هزینه ها مانند حمل و نقل بار، استفاده از یوان و انجام حواله یوان میباشد. یوان یکی از ارزهای بسیار پرکاربرد در معاملات تجاری به شمار میرود و همانطور که میدانید به یکی از نیازهای اصلی تجار و وارد کنندگان ایرانی تبدیل شده است.

خدمات انجام حواله یوان که توسط گروه تجاری ققنوس برای تسهیل روند واردات کالا از چین و کاهش هزینه های واردات به تجار گرامی ارائه میگردد، مزایای فوق العاده‌ای نظیر انجام حوالجات بدون واسطه و با بهترین قیمت ممکن، انجام حوالجات در کمتر از یک روز کاری و واریز به حساب گیرنده، امکان ارسال در هر مبلغی و هزینه نهایی کمتر نسبت به حواله دلار را با خود به همراه دارد. علاوه بر این، دیگر نگرانی بابت بلوکه شدن حواله به دلیل اعتبار بالای حساب های شرکتی گروه ققنوس در چین نخواهید داشت.

چنانچه شما هم برای واردات کالا از چین و مدیریت سرمایه خود نیاز به انجام حواله یوان به جای حواله دلار یا حواله یورو دارید، گروه تجاری ققنوس آماده هستند تا شما را در مسیر واردات کالا، حمل بار از چین و پرداخت های بین المللی با استفاده از حواله یوان همراهی نمایند. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه، میتوانید همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

از این قسمت میتوانید به ما امتیاز دهید

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

4 پاسخ

  1. بله، شما از طریق گروه تجاری ققنوس میتوانید کلیه حوالجات رو در قالب علی پی ، ویچت پی پرداخت کنید.
   فقط لازم است که ادرس ویچت پی یا علی پی فروشنده را دریافت کنید و با کارشناسان ما از طریق شماره تلفن ۴۸۰۰۰۱۱۰ در تماس باشید

  1. بله
   مشکلی نیست، انجام حواله برای کلیه مبالغ انجام میگیرد، لطفا اطلاعات حساب بانکی مقصد را از طریق شماره تماس ۴۸۰۰۰۱۱۰ برای کارشناسان ما ارسال بفرمایید