واردات و تامین ماینر

گروه تجاری ققنوس جز محدود شرکت های بازرگانی و حمل و نقل ایرانی میباشد با توجه به ارتباطاتی که با تامین کنندگان اصلی برندهای مطرح ماینر دارد توانسته به  یکی از اصلی ترین تامین کنندهای دستگاه های ماینر برای خریداران ایرانی در چین شود .

خانه » فروش،واردات،حمل و ترخیص ماینر
نمایش ویدیو درباره واردات-و-حمل-ماینر
فهرست مطالب این سرویس

بزرگترین تامین کننده ماینر در ایران

گروه تجاری ققنوس به عنوان یکی از بزرگترین واردکنندگان و تامین کنندگان ماینر میباشد که اولین روزهای این صنعت نوظهور در کشور نیاز بسیاری از مشتریان خود را برای دستگاه های ماینر از برندهای مطرح جهانی را فراهم کرده است.

world

۳۰ برند ماینر  در دستان شما

ما در گروه تجاری ققنوس تقریبا امکان تهییه و فروش کلیه برندهای مطرح معتبر ماینر نظیر Bitmain, Canaan, MicroBT, Halong Mining به صورت استوک و نو با بهترین قیمت و شرایط دارا هستیم،لذا میتوانید همین امروز درخواست خرید رو را از طریق کارشناسان ما ثبت نمایید.

air-cost

قیمت رقابتی ماینر و تجهیزات جانبی

به علت اینکه کلیه خریدهای ماینر و تجهیزات جانبی این حوزه مستقیما از نمایندگان رسمی در چین به واسطه دفتر چین این شرکت انجام میگیرد، کلیه قیمتهای ارائه شده به صورت رقابتی و قیمت روز میباشند، لذا بدون نگرانی از کیفیت، اصالت و قیمت خرید و واردات ماینر را با ما تجربه کنید.

support

تحویل درب به درب ماینر

کلیه ماینرهای فروخته شده توسط گروه تجاری ققنوس به ۲ شیوه هوایی و دریایی به صورت درب به درب و تحویل پشت گمرک به مشتریان فروخته میشود، شما میتوانید فرایند واردات اعم از حمل و ترخیص ماینرهای خود را به گروه تجاری ققنوس واگذار کنید.

مقدمه

مقدمه

این روزها احتمالا به دفعات کلماتی نظیر ماینر، بیت کوین یا ارزهای دیجیتال را به شیوه های مختلف مثلا از طریق دوستان یا اشنایان، سایت های خبری و…. شنیده اید.

ما در این مقاله میخواهیم به صورت کامل شما را با این این اصطلاحات اشنا کنیم و با شما در مورد فروش ، واردات، حمل و ترخیص ماینر و سایر تجهیزات تولید ارزهای دیجیتال صحبت کنیم.

همه روزه افراد بسیاری با کارشناسان گروه تجاری ققنوس تماس میگیرند که تمایل به خرید و یا واردات ماینر به صورت مستقیم دارند تا بتوانند با حذف واسطه ها قیمت تمام شده ماینر و تجهیزات خود را کاهش دهند.

پس اگر به دنبال خرید ماینر، واردات ماینر، حمل ماینر از چین و یا نهایتا ترخیص ماینر هستید، ما به شما توصیه میکنیم این مقاله را تا انتها مطالعه کنید

بیت کوین چیست؟

در واقع بیت کوین و کریپتوکارنسی‌ های دیگر، خطوطی از رمزهای رایانه‌ای هستند که ارزش پولی دارند و شما میتوانید با استفاده از تجهیزاتی مانند ماینر اقدام به استخراج و تولید این ارزهای دیجیتالی نمایید.

بیت کوین معروف ترین ارز دیجیتال میباشد و تقریبا ۹۵ درصد افراد فعال در حوزه تولید ارزهای دیجیتال در ایران اقدام با تهییه دستگاههای مناسب که همان ماینر و یا دستگاههای ASIC هستند اقدام به استخراج بیت کوین میکنند

نحوه-ترخیص-ماینر-از-گمرکات-ایران

نحوه ترخیص ماینر از گمرکات ایران

ترخیص ماینر از گمرکات ایران مراحل خاص و مشخصی دارد که هر واردکننده این دستگاه ها با مراحل  اصلی آن به اندازه کافی آشنا باشد. هر چند که بهترین راهکار سپردن چنین اموری به متخصصین این حوزه میباشد، فراموش نکنید که باید اصول ترخیص ماینر از گمرکات ایران را بشناسید تا بتوانید هرگونه نقص و ایرادی را تشخیص دهید و از بروز اشتباهات جلوگیری نمایید. در اولین مرحله از ترخیص ماینر باید نسبت به اخذ مجوزهای واردات اقدام نمایید.  ابتدا باید از نهاد توسعه و نوآوری وزارت صنعت، معدن و تجارت مجوز واردات ماینر  را بگیرید؛ البته دقت داشته باشید که این مجوز بسته به نوع دستگاه وارداتی میتواند تفاوت هایی داشته باشد.

در ادامه باید نسبت به تهیه اسناد و مدارک لازم اقدام کنید. بعد از اخذ مجوز، اسناد حمل و نقل مانند بارنامه (B/L)، پروفرما و کاتالوگ فنی، گواهی مبدا و پکینگ لیست باید تهیه و آماده سازی شوند. با تهیه مدارک مورد نیاز، باید سفارش گمرکی را شروع کنید. پیشنهاد ما به شما این است که چنین فرایندی را به نمایندگان قانونی خود بسپارید. پرداخت هزینه های گمرکی از جمله بخش های بسیار مهم و البته حساس در فرایند ترخیص ماینر به شمار میرود؛ بنابراین حقوق گمرکی، مالیات بر ارزش افزوده و سایر مالیات‌ها و عوارض گمرکی باید به گمرک مورد نظر در ایران پرداخت شوند. البته دقت داشته باشید که نرخ حقوق گمرکی ممکن است بر اساس نوع دستگاه و مقدار واردات متفاوت باشد.

بعد از پرداخت حقوق و مالیات، کالا توسط کارشناسان گمرک بررسی و کنترل می‌شود تا در صورت سالم بودن دستگاه و عدم وجود نقص در مدارک ارائه شده، تائیدیه مورد نیاز جهت ادامه روند واردات و ترخیص ماینر صادر گردد. در صورت تأیید کارشناسان گمرک، رسید ترخیص صادر می‌شود که نشان‌ دهنده اجازه خروج کالا از گمرک میباشد. در نهایت، کالا به شما یا نماینده‌ی شما تحویل داده می‌شود تا پس از تحویل، بتوانید کالا را به کارگاه یا محل نصب و راه‌اندازی ببرید.

با رعایت این مراحل، می‌توانید ماینر را به صورت قانونی از گمرکات ایران ترخیص کنید و از آن برای استخراج رمزارز استفاده کنید. توجه داشته باشید که قوانین و مقررات ممکن است با گذشت زمان تغییر کنند؛ بنابراین، پیش از ورود به این فرایند، از آخرین تغییرات و قوانین آگاه شوید. البته بیشتر از هر چیزی باید به این مسئله اشاره کنیم که دستگاه ماینر یا همان دستگاه های استخراج کننده بیت کوین دارای تعرفه ها ردیف اختصاصی در میان کالاهای وارداتی و برای ترخیص از گمرکک هستند؛ از این رو، باید بدانید که ترخیص دستگاه ماینر از گمرکات ایران به هیچ عنوان فرایند راحتی نیست و حتما باید از کمک متخصصان این حوزه بهره مند شوید.

ترخیص ماینر از گمرکات ایران مراحل خاص و مشخصی دارد که برای واردکنندگان ماینرهای رمز ارز باید طی شود. در این مقاله به طور خلاصه به نحوه ترخیص ماینر از گمرکات ایران می‌پردازیم:

اخذ مجوز واردات: ابتدا باید از سازمان توسعه و نوآوری وزارت صنعت، معدن و تجارت مجوز واردات ماینر بگیرید. این مجوز بسته به نوع و تعداد دستگاه‌ها صادر می‌شود.

تهیه اسناد و مدارک: پس از اخذ مجوز، اسناد حمل و نقل مانند بارنامه (B/L)، فاکتور تجاری(Commercial Invoice) و کاتالوگ فنی (Technical Catalogue) به همراه مجوز واردات باید تهیه شوند.

ثبت سفارش گمرکی: با تهیه مدارک، باید سفارش گمرکی را شروع کنید. پیشنهاد ما به شما این است که چنین فرایندی را به نمایندگان قانونی خود بسپارید.

پرداخت حقوق و مالیات: حقوق گمرکی، مالیات بر ارزش افزوده و سایر مالیات‌ها و عوارض باید به گمرک پرداخت شوند. البته دقت داشته باشید که نرخ حقوق گمرکی ممکن است بر اساس نوع دستگاه و مقدار واردات متفاوت باشد.

بازرسی و کنترل کالا: بعد از پرداخت حقوق و مالیات، کالا توسط کارشناسان گمرک بررسی و کنترل می‌شود. این کنترل شامل بررسی سالم بودن کالا، مطابقت با اسناد و مجوزها و رعایت قوانین و مقررات است.

صدور رسید ترخیص: در صورت تأیید کارشناسان گمرک، رسید ترخیص صادر می‌شود که نشان‌ دهنده این است کالا می‌تواند از گمرک خارج شود.

حمل و نقل: پس از صدور رسید ترخیص، کالا باید از محل گمرک به مقصد نهایی حمل شود. برای این کار می‌توانید از شرکت‌های حمل و نقل بین‌المللی استفاده کنید.

تحویل کالا: در نهایت، کالا به دست شما یا نماینده‌ی شما تحویل داده می‌شود. پس از تحویل، می‌توانید کالا را به کارگاه یا محل نصب و راه‌اندازی ببرید

راه‌اندازی و استفاده: بعد از تحویل ماینر، آن را در محل مناسب نصب و راه‌اندازی کنید. همچنین، مراقبت‌های لازم از جمله خنک کردن مناسب و تامین برق مورد نیاز را حتما انجام دهید.

ثبت و پیگیری: برای استفاده قانونی از ماینر، باید آن را در سازمان‌های مربوطه ثبت کنید و در صورت لزوم، به پیگیری‌های قانونی ادامه دهید.

با رعایت این مراحل، می‌توانید ماینر را به صورت قانونی از گمرکات ایران ترخیص کنید و از آن برای استخراج رمزارز استفاده کنید. توجه داشته باشید که قوانین و مقررات ممکن است با گذشت زمان تغییر کنند؛ بنابراین، پیش از ورود به این فرایند، از آخرین تغییرات و قوانین آگاه شوید. البته بیشتر از هر چیزی باید به این مسئله اشاره کنیم که دستگاه ماینر یا همان دستگاه های استخراج کننده بیت کوین دارای تعرفه ها ردیف اختصاصی در میان کالاهای وارداتی و برای ترخیص از گمرک هستند؛ از این رو، باید بدانید که ترخیص دستگاه ماینر از گمرکات ایران به هیچ عنوان فرایند راحتی نیست و حتما باید از کمک متخصصان این حوزه بهره مند شوید.

به علاوه، پیشنهاد میکنیم برای این که بتوانید تا چندین ماه یا حتی چندین سال در انتظار ترخیص دستگاه هایماینر وارداتی خود از گمرک صبر نکنید، از همان ابتدا نسبت به اخذ مجوزها اقدام نمایید و با یک شرکت ترخیص کار گمرکی معتبر هماهنگ کنید تا بتوانند به نمایندگی از شما در چند روز تمامی فرایند ترخیص کالا را به انجام برسانند.

ماینر چیست؟

شما برای تولید و استخراج ارز دیجیتال نیاز به دستگاهی به نام ماینر دارید ، گاها این دستگاه ها را به عنوان ASIC نام میبرند.

ماینر بیت کوین اصطلاحاً به دستگاه‌هایی گفته می‌شود که برای استخراج و تولید بیت کوین استفاده میشود و انواع بسیار گوناگونی دارند

مزایای واردات ماینر از چین

واردات دستگاه‌های ماینر از چین می‌تواند مزایای قابل توجهی برای شرکت‌ها و افرادی که در صنعت استخراج رمزارز فعالیت می‌کنند، ایجاد کند. در اینجا به برخی از مزایای واردات ماینر از چین پرداخته شده است:

هزینه های کمتر

یکی از دلایل اصلی محبوبیت واردات ماینر از چین، هزینه کمتر آن است. چین یکی از کشورهای پیشرو در ساخت دستگاه‌های ماینر به شمار میرود و به دلیل تولید انبوه، قیمت دستگاه‌ها در چین رقابتی‌تر است.

دسترسی به مدل‌های مختلف

چین بازار عمده‌ای برای ساخت و توزیع دستگاه‌های ماینر مختلف است. چنین امری به شما این امکان را می‌دهد که از میان مدل‌ها و تولیدکنندگان مختلف انتخاب کنید و دستگاهی را پیدا کنید که به نیازهای خاص شما به خوبی پاسخ می‌دهد.

انعطاف‌پذیری در سفارش

با وارد کردن ماینر از چین، شما می‌توانید سفارش‌های خود را با توجه به نیازها و بودجه‌ی خود، شخصی‌سازی کنید. این امکان به شما کمک می‌کند تا از محصولاتی با کیفیت مناسب و با قیمت رقابتی بهره‌مند شوید.

زمان تحویل کوتاه‌تر

چین دارای شبکه‌ی مناسبی از خطوط حمل و نقل بین‌المللی است که این امر باعث می‌شود کالاهای وارداتی به صورت سریع‌تر به دست مشتریان برسد. حمل بار دریایی و حمل بار هوایی، دو نمونه از محبوب ترین سرویس های ما به منظور حمل سریع و آسان انواع کالاها از جمله ماینرها به شمار میروند.

پشتیبانی پس از فروش

برخی از تولیدکنندگان چینی دستگاه‌های ماینر، خدمات پشتیبانی پس از فروش مناسبی ارائه می‌دهند. این پشتیبانی می‌تواند شامل مواردی مانند به‌روزرسانی نرم‌افزار، رفع اشکالات فنی و تعمیرات باشد. با خرید از تولیدکنندگانی که این خدمات را ارائه می‌دهند، می‌توانید از دستگاه‌های خود بهره‌برداری بهتر و مستمری داشته باشید.

امکان ارتقاء دستگاه و بهره مندی از تجهیزات جانبی

با خرید ماینر از چین، شما به طور مستقیم با تولیدکنندگان در ارتباط هستید؛ بنابراین، امکان بهره‌برداری از ارتقاءهای سخت‌افزاری و تجهیزات جانبی جدید فراهم می‌شود و این امکان را به شما میدهد تا دستگاه‌های خود را به روز نگه دارید و عملکرد بهتری را از آن‌ها بدست آورید.

روابط تجاری

واردات ماینر از چین به شما این امکان را می‌دهد که با تولیدکنندگان بزرگ و معتبر این صنعت ارتباط برقرار کنید. این روابط تجاری می‌توانند در آینده به فرصت‌های جدیدی منجر شوند که برای توسعه هر کسب و کاری حیاتی هستند.

استفاده از تجربه و دانش صنعتی

با خرید دستگاه‌های ماینر از چین، شما به تجربه و دانش صنعتی تولیدکنندگان چینی دسترسی پیدا می‌کنید. این تجربه می‌تواند به شما کمک کند تا روند استخراج رمز ارز را بهینه‌سازی کنید و بهره‌وری خود را افزایش دهید.

تعرفه های گمرکی ترخیص دستگاه ماینر در سال ۱۴۰۲

در رابطه با تعرفه های گمرکی دستگاه های ماینر باید بگوییم که چند نکته بسیار مهم وجود دارند که باید مورد توجه قرار بگیرند. اول از همه باید بدانید که تعرفه های ترخیص دستگاه ماینر ۵ درصد همراه با ۹ درصد ارزش افزوده میباشد؛ چنین فاکتورهایی به قیمت ابتدایی دستگاه بستگی دارند. همچنین، هزینه های ترخیص دستگاه ماینر از گمرکات میتواند موارد متعددی دیگری را نیز شامل شوند که هر یک از آنها شیوه محاسبه مخصوص به خود را دارند و برای این که اشتباهات در محاسبه آنها را به حداقل برسانید، کارشناسان ما آماده هستند تا هزینه های گمرکی را برای شما محاسبه نمایند.

برای محاسبه هزینه‌های ترخیص کالا، باید چندین فاکتور را در نظر بگیرید؛ بنابراین تصمیم گرفتیم تا به نحوه محاسبه برخی از مهمترین هزینه ها در روند واردات و ترخیص ماینر از گمرک بپردازیم. این هزینه ها عبارتند از:

 1. هزینه باربری
 2. هزینه بیمه
 3. عوارض گمرکی
 4. مالیات بر ارزش افزوده
 5. هزینه‌های بازرسی کالا

اما شیوه محاسبه این هزینه های گمرکی جهت ترخیص ماینر به چه صورت است؟ توجه شما را به جدول زیر جلب می نماییم:

هزینه (ریال) نحوه محاسبه
هزینه باربری هزینه حمل و نقل کالا و هزینه‌های بازرسی را بر اساس قیمت‌های موجود یا توافقی با شرکت مورد نظر، محاسبه کنید.
هزینه بیمه گمرکی هزینه بیمه را بر اساس درصد بیمه در ارزش کالا محاسبه کنید.
عوارض گمرکی عوارض گمرکی را بر اساس درصد عوارض گمرکی در ارزش کالا مدنظر قرار میدهیم.
مالیات برارزش افزوده مالیات بر ارزش افزوده را بر اساس درصد مالیات بر ارزش افزوده در ارزش کالا محاسبه میکنیم.
هزینه های بازرسی کالا بسته به شرکت بازرسی کننده کالا، نرخ های بازرسی کالا میتوانند متفاوت باشند.
کل هزینه های ترخیص هزینه‌های ترخیص را با جمع کردن هزینه‌های باربری، بیمه، عوارض گمرکی، مالیات بر ارزش افزوده و هزینه‌های بازرسی کالا میتوانید به دست آورید.
چرا-ماینر-مورد-نیاز-خود-را-از-چین-به-صورت-مستقیم-وارد-کنم؟

چرا ماینر مورد نیاز خود را از چین به صورت مستقیم وارد کنم؟

شاید این سوال را از خود بپرسید که در ایران افراد زیادی اقدام به فروش ماینر و یا دستگاهای تولید ارز دیجیتال میکنند، چرا باید شما به عنوان کسی که تمایل به خرید ماینر دارید به صورت مستقیم از چین اقدام به خرید و واردات نمایید.

ما در زیر به صورت کلی به دلایل این امر اشاره میکنیم:

قیمت تمام شده مناسب ماینر

اصلی ترین دلیل برای اینکه شما به صورت مستقیم اقدام به خرید و واردات ماینر از چین کنید قیمت تمام شده ماینر و این دستگاه ها میباشد.

شما در واقع با خرید ماینر از چین واسطه های زیادی را حذف میکنید به عنوان مثال زمانی که شما  اقدام به خرید ماینر از شرکت ها و یا فروشنده های ایرانی میکنید میتوانید مطمئن باشید که ماینر فوق را حدود ۳۰ الی ۵۰ درصد گرانتر از قیمتی که خودتان اقدام به واردات کنید خواهید خرید .

بازگشت سرمایه سریعتر برای خریدار ماینر

از انجا که برای افرادی که تمایل به سرمایه گذاری در حوزه استخراج ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین دارند تمایل دارند تا تا حد ممکن ماینرهای با کمترین قیمت تمام شده را خریداری نمایند تا با این روش زمان بازگشت سرمایه ای که در این حوزه سرمایه گذاری خواهند کرد کاهش یابد.

به طور مثال اگر شما هر دستگاه ماینر s19 را از یک فروشنده در ایران با قیمت ۳۰۰۰۰۰۰۰ تومان خریداری کنید شاید بتوانید همین مدل ماینر را از چین با تمامی هزینه ها که شامل خود دستگاه + حمل و ترخیص را با حدود ۲۲۰۰۰۰۰۰ تومان دریافت نمایید به همین دلیل با نرخ فعلی بیت کوین در زمانی که این مقاله نوشته  میشود برای حالت اول حدود ۷ ماه زمان بازگشت سرمایه اولیه سرمایه گذار میباشد و در حالت دوم که شما به صورت مستقیم ماینر خود را از چین خریداری و وارد کرده اید حدود ۵ ماه  زمان بازگشت سرمایه اولیه شما میباشد.

خودتان واردکننده و فروشنده ماینر شوید

گروه تجاری ققنوس به بسیاری از واردکنندگان دستگاه های ماینر در حوزه تامین،حمل و ترخیص یاری رسانده است. بسیاری از علاقه مندان به فروش ماینر ضمن تماس از با کارشناسان گروه تجاری ققنوس از خدمات فروش ماینر ، حمل و ترخیص استفاده میکنند تا بتوانند با خرید و واردات ماینر نهایتا به عنوان فروشنده این تجهیزات در ایران عمل کنند و کسب درامد و سود نمایند

مزایا و معایب واردات ماینر به واسطه امارات

مزایا

قیمت تمام شده واردات مناسب تر

بسیاری از واردکنندگان و خریداران ماینر که مسیر چین – امارات  – ایران را برای حمل و واردات ماینرهای خود انتخاب میکنند،به دنبال کاهش هزینه های واردات خود اعم که شامل حمل ماینر از چین به ایران  و ترخیص ماینر از گمرک میباشند.

شاید به نظر برخی از خوانندگان این مقاله اگر ماینرهای خود را ابتدا از چین به امارات و سپس از امارات به ایران ارسال نمایند نیازمند به پرداخت دو بار هزینه حمل میباشد ولی در واقع بحث اصلی هزینه ترخیص و شرایط ترخیص ماینر در ایران میباشد  .

طی سالیان اخیر با توجه به محدودیت هایی گه گمرک ایران برای ترخیص ماینر از گمرک داشته است منجر به ممنوع شده موقت واردات ماینر و یا مشروط شدن واردات ماینر به دارا بودن مجوزات و شرایط خاصی شده است که نهایتا منجر به افزایش هزینه های ترخیص قانونی ماینر از گمرکات کشور شده است

از این رو واردکنندگان ماینر برای واردات مسیرهای جایگزین دیگری را انتخاب کرده اند که یکی از این مسیرها ارسال بار از چین به امارات و سپس با استفاده از لنچ و ته لنچی ارسال به ایران میباشد.

 با این شیوه حتی اگر واردکننده ماینر هزینه ۲ مسیر حمل یعنی از چین به امارات و امارات به ایران را پرداخت کند باز هم با توجه به شرایط و هزینه های گمرکات ایران قیمت تمام شده بسیار مناسبتر میباشد

عدم مشکلات ترخیص و گمرکی نظیر ممنوعیت ها و مجوز واردات

برای مدت بسیار طولانی واردات ماینر از گمرک دچار محدودیت ها و ممنوعیت های خاصی بود و این ناشی از سیاست های کلی دولت بر رمز ارزها بود، اما اخیرا امکان ترخیص ماینر از گمرک با شرایط بسیار خاص و البته زمان بر و هزینه بری میباشد که در همین مقاله به صورت مفصل به ان خواهیم پرداخت، از این رو بسیاری از واردکنندگان اقدام به واردات ( حمل و ترخیص ) ماینر از مسیر چین – امارات – ایران میکنند.

معایب

طولانی بودن پروسه حمل و واردات

یکی از مشکلاتی که واردات ماینر از مسیر چین-امارات-ایران دارد  موضوع زمان حمل و رسیدن ماینر به دست صاحب ان در ایران میباشد  . با توجه به اینکه عملا در این شیوه کالا به کشور امارات ابتدا ارسال میشود و سپس به ایران ارسال میشود و گاها هر ۲ مسیر یعنی از چین به امارات و امارات ایران به صورت دریایی میباشد زمان حمل و واردات و نهایتا رسیدن ماینر به گیرنده در ایران ممکن است بین ۲۰ الی ۴۰ روز به طول بی انجامد.

عدم کنترل مرسوله در زمان حمل از امارات (دبی) به ایران

با توجه به اینکه پس از رسیدن ماینرها به امارات نهایتا کالا به لنچ  تحویل داده میشود  . به دلیل محدودیت های این شیوه حمل و واردات امکان هیچ گونه کنترل و رهگیری مرسوله نمیباشد .

نبود بیمه و عدم پرداخت خسارت در صورت بروز مشکل

در شیوه ارسال ماینر از طریق لنچ و واردات به این شیوه به علت محدودیت های این روش امکان بیمه مرسوله و دریافت خسارت به هیچ عنوان نمیباشد

ارسال-از-چین-به-امارات-سپس--ارسال-از-امارات-به-ایران

روش اول : ارسال از چین به امارات سپس  ارسال از امارات به ایران

از ان زمانی که ایرانیان با ارزهای دیجیتال و حوزه ماینینگ اشنا شدند و بسیار از ایرانیان اقدام به خرید ماینر به صورت مستقیم از چین کردند اقدام به حمل و واردات ماینر از طریق مسیر  ( چین – امارات  – ایران  ) کرده اند .

در این مسیر از واردات خریداران ماینر کالای خود را به صورت هوایی و یا دریایی از چین به دبی ارسال میکنند و پس از ترخیص در دبی انرا از طریق دریایی و به صورت ته لنچی به کشور وارد میکنند.

در این شیوه به دلیل معافیت هایی که لنچ های فعال در این مسیر یعنی امارات به ایران دارا میباشند میتوانند ماینرهای واردکنندگان و مشتریان خود را با قیمت تمام شده بسیار کمتری نسبت به واردات از طریق مسیرهای گمرکی عادی مثلا واردات هوایی از طریق گمرک فرودگاه امام خمینی به کشور وارد نمایند .

طبق تجربه ما حدود ۹۵ درصد ماینرهای فعال در کشور از ابتدای فعالیت استخراج کنندگان ایرانی از این شیوه به کشور وارد شده اند.

روش دوم : ارسال از چین به کردستان عراق و سپس ارسال به ایران

در این روش ابتدا ماینرها به صورت هوایی از چین به یکی از فرودگاههای اربیل و یا سلیمانیه ارسال میشود و صاحب کالا پس از ترخیص ماینر از گمرکات این ۲ شهر از طریق زمینی اقدام به ارسال مجدد به ایران میکند

این روش با اینکه یکی از پر ریسک ترین شیوه های واردات ماینر است ولی متاسفانه توسط برخی از ایرانیان مورد استفاده قرار میگیرد.

دیده شده با حمل در این شیوه بسیاری از ماینرهای مشتریان طی پروسه حمل از شهرهای کردستان عراق به ایران اسیب دیده اند و یا مفقود شده اند.

کارشناسان گروه تجاری ققنوس به هیچ عنوان این مسیر را جهت واردات ماینر به خریداران ماینر در ایران توصیه نمیکنند

روش سوم: ارسال مستقیم از چین به ایران

این روش سریعترین و ایمن ترین شیوه  واردات ماینر از چین به ایران میباشد، البته همانطور که گفته شد اگر خریدار ماینر بتواند موضوع ترخیص ماینر در ایران را رفع نماید

همانطور که گفته شده ترخیص ماینر در ایران در ایران هم اکنون شرایط خاصی را دارا میباشد که ۹۹ درصد خریداران ماینر نمیتوانند این پیش شرط هایی که گمرک و وزارت صنعت و معدن برای واردات ماینر در نظر گرفته اند تهییه نماید.

در همین مقاله شرایط ترخیص ماینر را توضیح خواهیم داد.

اما در روش ارسال مستقیم ماینر از چین به ایران خریداران ماینر میتوانند ماینرهای خود را  به ۲ شیوه هوایی و یا دریایی به ایران ارسال نمایند که شیوه حمل هوایی از چین به ایران حدود  ۳ الی ۴ روز کاری و دریایی بین ۲۰ الی ۳۰ روز کاری زمان میبرد.

شرایط ترخیص ماینر از گمرک در ایران چیست؟

همواره اما و اگرهایی که در رابطه با استخراج بیت کوین و صدور مجوز برای آن در ایران وجود داشت و این روی فرایند واردات ماینر و ترخیص ماینر از گمرک هم تاثیر گزاشته است .

اما اخیرا با استخراج فرآورده‌های پردازشی رمزنگاری شده موافقت کرد و آن را به عنوان یک فعالیت صنعتی و با اخذ مجوز از وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت) مجاز دانسته اند که این یک خبر خوب برای واردکنندگان ماینر میباشد

در حال حاظر ترخیص ماینر و ارائه ثبت سفارش  با کد ردیف تعرفه ۸۴۷۱۹۰۹۰   امکان پذیر است

در حال حاضر ماینرها ذیل ردیف تعرفه ۸۴۷۱ که مربوط به ماشین‌های خودکار داده پردازی (Automatic data processing machines)، ماشین‌های انتقال داده‌ها (Machines for Transcribing data) و ماشین‌های بررسی داده‌ها (Machines for processing data) است طبقه‌بندی می‌شود.

در این ردیف تعرفه دستگاه‌های دیگری نیز از قبیل PC، نوت بوک (Note Book)، دیسک خوان فوری، سایر واحدهای مربوط به ماشین‌های خودکار داده‌پردازی مانند انواع بردها شامل برد اصلی (Main Board)، گرافیک، صدا و ویدئو طبقه‌بندی می‌شوند، بنابراین اعلام ردیف تعرفه دستگاه‌های استخراج بین کوین «ماینر» از سوی گمرک، امری مرسوم و قانونی بوده و هیچ ارتباطی با شرایط ورود این کالا به داخل کشور و سایر سیاست‌گزاری‌ها در این خصوص ندارد. بنابراین فرایند ترخیص کالا به درستی انجام خواهد شد.

لیست-مدارک-مورد-نیاز-برای-ترخیص-ماینر-از-گمرک

لیست مدارک مورد نیاز برای ترخیص ماینر از گمرک

 • داشتن ثبت سفارش معتبر از وزارت صنعت معدن و تجارت
 • دارا بودن کارت بازرگانی معتبر به نام صاحب ثبت سفارش و کسی که پروانه بهره برداری فارم به نام ان شخص صادر شده است
 • دارا بودن پروانه بهره برداری فارم ماینینگ

اگر واردکننده ماینر بتواند این ۳ شرط واردات را مهیا کند میتواند به صورت قانونی اقدام به واردات ماینر از چین به ایران نماید

راهنمای کامل اخذ مجوز ماینینگ و صدور پروانه بهره برداری فارم ماینینگ

ابتدا باید با برخی از اصلاحاتی که ضمن پروسه اخذ مجوز فارم خواهید شنید اشنا شوید:

ظرفیت استخراج

همان ظرفیت پردازش اطلاعات دستگاههای استخراج ( ماینر ) بر حسب هش (H) و اضعاف آن مانند : (MH) , (GH) , (TH) میباشد

جواز تاسیس

همان سندی است که بر اساس پرسشنامه تکمیل شده توسط متقاضی صادر می شود و بیانگر پیش بینی ظرفیت استخراج برای محصول رمز ارز است.

پروانه بهره برداری

همان سندی است که بر اساس آن دستورالعمل صادر می شود و بیانگر ظرفیت و فعالیت در حوزه استخراج بیت کوین در مکانی معین است.

شناسه کسب و کار

همان شناسه یکتایی است که به بنگاه ( واحد ) کسب و کار و از طریق سامانه اختصاص می یابد. این شناسه بر روی مجوزهای صادره موضوع این دستورالعمل یعنی مجوز ماینینگ و پروانه بهره برداری ماینینگ درج می شود.

در ادامه سایر روش هایی که واردکنندگان ماینر برای واردات ماینر از چین به ایران استفاده میکنند را توضیح میدهیم اما اگر

شرایط کلی دریافت مجوز ماینینگ و صدور پروانه بهره برداری فارم ماینینگ

 • ماده ۱ : جواز تاسیس برای ایجاد ظرفیت های جدید و توسعه فعالیت در زمینه استخراج رمز ارز صادر می شود
 • ماده ۲ : دریافت مجوز ماینینگ به نام متقاضیان ، با رعایت ضوابط این دستورالعمل و قوانین و مقررات مربوط مجاز است.
 • ماده ۳ : صدور جواز تاسیس به نام چند شخص حقیقی و یا چند شخص حقوقی مجاز نیست و متقاضیان صدور جواز تاسیس در این زمینه می‌تواند در قالب ثبت شرکت اقدام به درخواست مجوز نمایند.

تفاوت بلاک چین با بیت کوین در چیست؟

بعضی ها اصطلاح بلاک چین و بیت کوین را به جای یکدیگر استفاده میکنند؛ اما باید بدانید که این دو اصطلاح باهم تفاوت هایی دارند و نمیتوان آنها را به جای یکدیگر استفاده کرد. تفاوت بلاک چین و بیت کوین چیست؟ ابتدا باید بگوییم که بلاک چین یک فناوری خاص میباشد و برای ثبت داده ها و اطلاعات به کار برده میشود. همچنین، ارز رمز نگاری شده یکی از معروف ترین و شناخته شده ترین روش های استفاده از بلاکچین است؛ در نتیجه، اولین و محبوب ترین نمونه از یک ارز رمزنگاری شده، بیت کوین میباشد.

تفاوت های بلاک چین و بیت کوین در دنیای واقعی نیز چشمگیر میباشد و در مورد استفاده از بیت کوین ها در دنیای واقعی باید بگوییم که هیچ مزیتی ندارد و عملکرد آن به عنوان ارز در دنیای حقیقی محدود میباشد؛ اما بلاک چین میتواند جهت انتقال مواردی مانند سهام، ارز یا اطلاعات بسیار مناسب باشد. برخی از نمونه های استفاده از بلاکچین ها میتوانیم به ذخیره سوابق بهداشت عمومی، سیستم های مدیریت هویت و رای گیری اشاره کنیم. به علاوه، بلاک چین میتواند جایگزین مناسبی در باندکاری و صنعت فناوری باشد و کاربردهایی هم در زنجیره تامین دارد. از جمله صنایعی که در حال از این فناوری استفاده میکنند، عبارتند از:

 • صنعت خودرو سازی
 • موسیقی
 • هوانوردی
 • مخابرات
 • و..

مدت زمان اعتبار پروانه بهره برداری فارم ماینینگ

مجوز ماینینگ صادر شده ۶ ماه بوده و با ارائه گزارش پیشرفت فیزیکی طرح و تایید آن توسط سازمان برای دوره ای دیگر قابل تمدید است. تمدیدهای بعدی نیز منوط به ارائه گزارش پیشرفت کار است.

چرا گروه تجاری ققنوس را برای خرید و تامین ماینر از چین انتخاب نمایید؟

گروه تجاری ققنوس جز محدود شرکت های بازرگانی و حمل و نقل ایرانی میباشد که دارای دفتر رسمی در کشور چین شهر شنژن میباشد و با توجه به ارتباطاتی که با تامین کنندگان اصلی برندهای مطرح نظیر Bitmain ، Canaan، Ebang، FusionSilicon، Innosilicon،MicroBT، StrongU  دارد توانسته به  یکی از اصلی ترین تامین کنندهای دستگاه های ماینر برای خریداران ایرانی در چین شود .

دفتر گروه تجاری ققنوس در چین توانسته است به دلیل حذف واسطه ها و تماس مستقیم با تامین کنندگان و صاحبین فارم در چین توانسته است بهترین نرخ را برای ماینر نو و اکبند و یا دست دوم در چین را به خریداران ایرانی ارائه نماید.

خدمات گروه تجاری ققنوس در زمینه خرید عمده ماینر از چین

در رابطه با واردات و ترخیص ماینرها در ایران اما و اگرهایی وجود دارد و همانطور که اشاره شد، صدور مجوز برای ترخیص آنها فرایند پیچیده ای دارد که میتواند به شدت برروی مدت زمان واردات و ترخیص ماینر از گمرک ایران اثر بگذارد. البته از آنجا که اخیرا دستگاه ماینر به عنوان دستگاه صنعتی شناخته میشود، واردات آن مجاز شده و تقریبا فرایند راحت تری دارد. البته باز هم پروسه واردات ماینر از چین بسیار دشوارتر از چیزی است که تصور میکنید و جزئیات زیادی دارد.

پیش از آن که نسبت به واردات ماینر  اقدام نمایید، توصیه میکنیم همانند واردات هر کالای دیگری، در این زمینه اطلاعات کافی را کسب کنید و با انتخاب یک شرکت بازرگانی معتبر و باسابقه در حوزه واردات و ترخیص کالا، تمامی مراحل را به طور کاملا قانونی و از بهترین روش ها به اتمام برسانید. اگر نتوانید به خوبی برنامه ریزی کنید، قطعا دچار اشتباهات کوچک و بزرگی خواهید شد که میتوانند از پروسه را برای شما دشوارتر کنند. بنابراین، چه چیزی بهتر از این که مشاوران متخصصاین حوزه در تمامی مراحل خرید، فروش؛ واردات و حمل ماینر  همراه شما باشند؟

شما با کمک تیم متخصص گروه تجاری ققنوس دیگر نیازی به حضور در چین نخواهید داشت و میتوانید با استفاده از سرویس خرید و واردات ماینر ما از چین، تمامی مراحل از خرید کالا به ویژه به صورت عمده گرفته تا حمل و ترخیص از گمرکات ایران را به کارگزاران ما بسپارید.

چرا اخیراً ارزهای دیجیتال، محبوبیت زیادی پیدا کرده اند؟

محبوبیت ارزهای دیجیتال در چند سال گذشته، بر کسی پوشیده نیست و حتی بسیاری از افراد که شناختی از انواع رمز ارزها و ارزهای دیجیتال نداشتند، به این حوزه علاقه مند شده اند و نسبت به فروش، واردات، حمل و ترخیص ماینر اقدام کرده اند. ارزهای دیجیتال سبب انقلابی در شیوه پرداخت هزینه کالاها، خدمات، تجارت و نحوه ذخیره پول شده اند و احتمال میرود تا دنیا را به مکانی بهتر برای زندگی تبدیل کنند. اما دلیل محبوبیت زیاد این ارزها چه بوده؟ چند علت اصلی در محبوبیت استفاده از ارزهای دیجیتال نقش داشته اند که در ادامه مهمترین آنها را معرفی خواهیم کرد:

 • کاهش خطر تقلب: از آنجا که حساب ارزهای دیجیتال با حساب های بانکی با وجوه نقد در ارتباط نیستند، نقش ویژه ای در کاهش کلاهبرداری ها داشته است.
 • افزایش سرمایه گذاری جمعی: سرمایه گذاران میتوانند با استفاده از ارزهای دیجیتال، سرمایه گذاری کمتری انجام دهند و در نتیجه کمتر ریسک کنند.
 • تغییر روند انتقال پول: از آنجا که انتقال ارز دیجیتال به تمامی مراحل کنترل تراکنش ها نیاز ندارد، روند انتقال پول تغییر پیدا کرده است. همچنین، به هیچ هزینه ای هم نیاز ندارند.
 • بهبود تجارت الکترونیکی: با توجه به این که امروزی بسیاری از مردم تراکنش های خود را به صورت انلاین انجام میدهند، ارزهای دیجیتال میتوانند فرایندهای خرید آنلاین، انتخاب کالا و انجام خرید را امن تر کنند.

هزینه استخراج بیت کوین چقدر است؟

هزینه استخراج بیت کوین یکی از دغدغه اصلی افرادی است که در این زمینه فعالیت میکنند یا قصد فروش، واردات، حمل و ترخیص ماینر را دارند. لازم است بدانید که هزینه تولید بیت کوین، مقداری تخمینی از میانگین هزینه های استخراج بیت کویت در طول یک روز است. این هزینه ها به عواملی نظیر هزینه برقی که جهت استخراج مصرف میشود و سایر فاکتورها بستگی دارد.
نکته دیگر این است که تا زمانی که قیمت بیت کوین بیشتر از این هزینه ها باشد، عملیات استخراج سودمند خواهد بود و با توجه به گزارش هایی که ارائه شده است، پایین ترین قیمت برای این ارز دیجیتال میتواند ۱۳ هزار دلار باشد؛ به این معناست که قیمت بیت کوین حدود ۴۵ درصد افت داشته باشد.

چرا گروه تجاری ققنوس را برای حمل ماینر از چین انتخاب نمایید؟

گروه تجاری ققنوس به عنوان یک شرکت بازرگانی بین المللی مجوزات لازم را برای ارائه خدمات حمل و نقل بین المللی  اعم از دریایی، هوایی و سرویس های درب به درب را دارا میباشد.

در حال حاظر روش هایی زیر برای حمل ماینر قابل ارائه میباشد:

سرویس های حمل هوایی ماینر از چین به ایران (مستقیم)

در این سرویس ماینرهای مشتریان به صورت هوایی از چین به ایران به صورت مستقیم ارسال میگردد. این روش فقط در صورتی مناسب است که صاحب کالا امکان ترخیص ماینر در گمرکات ایران را داشته باشد در غیر این صورت در صورت نداشتن امکان ترخیص نهایتا ماینرهای فوق باید مرجوغ شود به کشور ثانویه که هزینه بسیار بالایی برای صاحب کالا خواهد داشت

سرویس های حمل دریایی ماینر از چین به ایران (مستقیم)

 روش حمل بار دریایی مناسب برای واردات تعداد بالا ماینر از چین به ایران میباشد. این روش هم ابندا واردکتنده ماینر باید دارای ثبت سفارش گمرکی، پروانه بهره برداری و … باشد در غیر این صورت نیازمند به مرجوع کردن مرسوله دریایی فوق میباشد

در مورد واردات، حمل و ترخیص ماینر  کشورها سوال دارید؟

رمز ارز های دیجیتال به یک سری رمز های رایانه ای گفته می شود که دارای ارزش پولی و مادی هستند. رمز ارز های دیجیتال انواع مختلفی دارند که به معروف ترین این رمز ارز ها بیت کوین گفته می شود که بر اساس آمار های به دست آمده ۹۵ درصد از افرادی که در حیطه ی تولید رمز ارز های دیجیتالی در کشور ایران فعالیت می کنند به تولید بیت کوین می پردازند. افرادی که در این حیطه فعالیت می کنند برای تولید و استخراج بیت کوین و یا دیگر انواع رمز ارز های دیجیتالی از دستگاهی به نام ماینر استفاده می کنند که به طور اختصاری به آن ASIC نیز گفته می شود. به ماینر هایی که بیت کوین استخراج می کنند ماینر بیت کوین گفته می شود.

این مسئله به خاطر دلایلی است که در ادامه به آن اشاره می کنیم. در صورتی که افراد به صورت مستقیم اقدام به واردات دستگاه ماینر از کشور چین نمایند تعداد زیادی از واسطه هایی که در این راه وجود دارند حذف می شوند در نتیجه قیمت کلی که برای به دست آوردن دستگاه ماینر پرداخت می کنند حدود ۳۰ الی ۵۰ درصد کم تر از زمانی است که از واسطه خریده شود؛ و دلیل دوم این است که هزینه ی کلی که صرف خرید این دستگاه می شود در صورت واردات دستگاه از کشور چین زودتر به فرد خریدار بازگردانده می شود نسبت به زمانی که دستگاه از واسطه خریداری شود. در این راه گروه تجاری ققنوس ترخیص خدمات بسیاری را به وارد کنندگان ارائه می دهد.

برای واردات دستگاه ماینر از چین به ایران ۳ روش وجود دارد: ۱- ارسال دستگاه ماینر از کشور چین به امارات و سپس ارسال از امارات به سمت کشور ایران ۲- ارسال دستگاه ماینر از کشور چین به کردستان کشور عراق و ارسال دستگاه ها از عراق به ایران ۳- ارسال دستگاه های ماینر به صورت مستقیم از کشور چین به سمت کشور ایران. انتخاب هر کدام از این راه ها تابع شرایط خاصی می باشد و البته هر کدام از این راه ها دارای معایب و مزایای خاصی برای وارد کنندگان می باشد. امن ترین راه که مورد تایید گروه تجاری ققنوس می باشد راه سوم است.

مزیت استفاده از این روش در این است که وارد کنندگان دستگاه ماینر با استفاده از این روش درگیر هزینه های سنگین گمرکی و همچینی پروسه زمان بر آن نخواهند شد. البته این مسئله وجود دارد که وارد کنندگان با استفاده از این روش باید دوبار هزینه حمل را بپردازند اما این هزینه در برابر هزینه ی ترخیص این کالا ها از گمرک ناچیز می باشد این دو صورتی است که ورود این دستگاه به گمرک و ترخیص آن بر اساس سیاست های دولت مدتی به صورت موقت ممنوع شده بود.

از جمله معایبی که استفاده از این راه به دنبال دارد باید به این موارد اشاره کرد:

در این روش کالا ها معمولا به صورت حمل و نقل دریایی از چین به امارات و سپس به ایران ارسال می شود پس استفاده از این راه زمان زیادی را به خود اختصاص می دهد و کالا ها طی مدتی بین ۲۰ تا ۴۰ روز به دست وارد کننده می رسد.
در استفاده از این روش چون از لنج برای انتقال کالا ها از دبی به ایران استفاده می شود امکان کنترل کردن و رهگیری کالا ها وجود ندارد.
سومین مشکلی که در استفاده از این روش وجود دارد که بسیار مهم و حائز اهمیت می باشد بیمه است. در استفاده از این روش کالا ها تحت پوشش بیمه قرار نمی گیرند و در صورت بروز مشکل خسارتی به خریدار کالا تعلق نمی گیرد.

افرادی که اقدام به وارد کردن دستگاه های استخراج رمز ارز دیجیتالی از کشور چین به ایران را کرده اند در گمرک برای ترخیص کالا باید حداقل ۳ مدرکی را که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد ارائه کنند:

ارائه مدک معتبر ثبت سفارش که از وزارت صنعت، معدن و تجارت صادر شده است.
داشتن کارت بازرگانی معتبر توسط کسی که مدرک ثبت سفارش و همچنین مدرک چروانه بهره برداری فارم به نام او صادر شده است.
داشتن پروانه بهره برداری فارم ماینینگ از جمله مدارک لازم برای ترخیص دستگاه های ماینر از گمرک می باشد.

از جمله شرایط لازم برای کسب مجوز ماینینگ و همچنین پروانه بهره برداری فارم ماینینگ می توان به مواردی چون:

داشتن مجوزی در خصوص ایجاد ظرفیت های جدید برای افزایش فعالیت در حوزه استخراج رمز ارز
کسب مجوز ماینینگ به نام فرد متقاضی با رعایت تمامی قوانین و دستور العمل هایی که برای صدور این مجوز مقرر شده است
صدور جواز تاسیس برای چند نفر که در قالب یک شرکت ثبت شده درخواست داده اند زیرا صدور یک مجوز برای چند فرد حقیقی و یا حقوقی مجاز نیست. پروانه بهره برداری فارم ماینینگ از ۶ ماه اعتبار برخوردار است

اشاره کرد.

از جمله دلایلی که باعث می شود افرادی که قصد واردات دستگاه ماینر را به ایران دارند به گروه تجاری ققنوس اعتماد کنند این است که این گروه جزء محدود شرکت های بازرگانی است که در شهر شنژن کشور چین دفتر رسمی دارد و در این زمینه با تامین کنندگان اصلی برند های مطرحی چون Bitmain، Canaan، Ebang و … ارتباط دارد. این گروه به دلیل گروه به دلیل ارتباطاتی که در این زمینه دارد واسطه ها را حذف کرده و خریداران دستگاه های ماینر را با نرخی مقرون به صرفه به کالایی که می خواهند می رساند. از این رو می توان به عنوان یک وارد کننده ماینر به این گروه برای انجام ایمن و درست روند کار واردات، حمل و ترخیص ماینر اعتماد کرد.

برای محاسبه قیمت ماینرها از چین به ایران، ابتدا باید قیمت ماینرهای مورد نظر را از سایت‌های فروش آنلاین در چین یا از طریق تماس با شرکت‌های تولید کننده ماینرها در چین بدست آورید. سپس باید هزینه‌های حمل و نگهداری در گمرک، مالیات و عوارض و هزینه‌های ترخیص کالا را به این مبلغ اضافه کنید تا به قیمت نهایی برسید. برای استعلام قیمت خرید، واردات و حمل ماینرها از چین به ایران، پیشنهاد میکنیم همین حالا با کارشناسان گروه تجاری ققنوس تماس حاصل فرمایید.

ماینرهای تولید شده در چین بسیار معروف هستند و در بسیاری از موارد با کیفیت بالایی تولید می‌شوند. با این حال، همانند هر کالای دیگری، باید از معتبرترین شرکت‌ها خرید کنید تا از کیفیت آنها مطمئن باشید. همچنین، باید توجه داشت که گاهی قیمت بالاتر ماینرهای تولید شده در کشورهای دیگر به دلیل کیفیت بالاتر یا دیگر ویژگی‌های تکنولوژیکی است که در آنها استفاده می‌شود، ممکن است مناسب‌تر باشد؛ بنابراین تمامی جوانب باید در نظر گرفته شوند.

خیر، خرید ماینرهای چینی از نظر قانونی مشکلی ندارد؛ اما باید از این نکته توجه داشت که تحریم‌های بین‌المللی برخی از شرکت‌های تولید کننده ماینرها را تحت تاثیر قرار داده است و در صورتی که شرکت تولید کننده ماینر تحت تحریم باشد، واردات محصولات آنها به ایران ممکن است با مشکلاتی مواجه باشد. البته اصلا جای نگرانی نیست، گروه تجاری  ققنوس خدمات ویژه ای که در این زمینه ارائه میدهد، توانسته امکان خرید و واردت ماینرها از چین به ایران را از سه طریق کاملا قانونی و مناسب برای تجار ایرانی فراهم کند.

برای محاسبه قیمت ماینرها از چین به ایران، ابتدا باید قیمت ماینرهای مورد نظر را از سایت‌های فروش آنلاین در چین یا از طریق تماس با شرکت‌های تولید کننده ماینرها در چین بدست آورید. سپس باید هزینه‌های حمل و نگهداری در گمرک، مالیات و عوارض و هزینه‌های ترخیص کالا را به این مبلغ اضافه کنید تا به قیمت نهایی برسید. برای استعلام قیمت خرید، واردات و حمل ماینرها از چین به ایران، پیشنهاد میکنیم همین حالا با کارشناسان گروه تجاری ققنوس تماس حاصل فرمایید.

ماینرهای تولید شده در چین بسیار معروف هستند و در بسیاری از موارد با کیفیت بالایی تولید می‌شوند. با این حال، همانند هر کالای دیگری، باید از معتبرترین شرکت‌ها خرید کنید تا از کیفیت آنها مطمئن باشید. همچنین، باید توجه داشت که گاهی قیمت بالاتر ماینرهای تولید شده در کشورهای دیگر به دلیل کیفیت بالاتر یا دیگر ویژگی‌های تکنولوژیکی است که در آنها استفاده می‌شود، ممکن است مناسب‌تر باشد؛ بنابراین تمامی جوانب باید در نظر گرفته شوند.

خیر، خرید ماینرهای چینی از نظر قانونی مشکلی ندارد؛ اما باید از این نکته توجه داشت که تحریم‌های بین‌المللی برخی از شرکت‌های تولید کننده ماینرها را تحت تاثیر قرار داده است و در صورتی که شرکت تولید کننده ماینر تحت تحریم باشد، واردات محصولات آنها به ایران ممکن است با مشکلاتی مواجه باشد. البته اصلا جای نگرانی نیست، گروه تجاریققنوسبا خدمات ویژه ای که در این زمینه ارائه میدهد، توانسته امکان خرید و واردت ماینرها از چین به ایران را از سه طریق کاملا قانونی و مناسب برای تجار ایرانی فراهم کند.

جمع بندی

به عنوان یکی از بزرگ ترین وارد کنندگان دستگاه های ماینر به کشور، این افتخار را داریم که دستگاه های مورد نیاز مشتری های خود را از برندهای مطرح جهانی به سرعت فراهم نماییم. اگر به دنبال تهیه و تامین انواع دستگاه های ماینر از برندهای مختلف همچون Bitmain, Canaan, MicroBT و… هستید، ما میتوانیم آنها را به صورت نو یا استوک برای شما خریداری کرده و با بهترین شیوه حمل ماینر، به ایران برسانیم. لذا، برای تجربه خرید و واردات ماینر بدون نگرانی از کیفیت، اصالت و قیمت دستگاه ها، میتوانید همین حالا با کارشناسان گروه تجاری ققنوس تماس بگیرید تا اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند.

از این قسمت میتوانید به ما امتیاز دهید

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۳ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *