اخذ معافیت گمرکی

اخذ معافیت گمرکی

اخذ معافیت گمرکی

اخذ معافیت گمرکی

اخذ معافیت گمرکی

اخذ معافیت گمرکی

اخذ معافیت گمرکی

اخذ معافیت گمرکی

براورد قیمت هزینه خرید کالای خود از سایت آمازون، eBay، علی اکسپرس و سایر سایت ها فقط و فقط از طریق ارسال تیکت در ناحیه کاربری پیگیری گردد.

آنچه در این مقاله میخوانید

96


معافیت گمرکی به معنی معافیت از مالیات کالاهای وارداتی می باشد که الیته اخذ آن باعث کاهش چشمگیر هزینه های گمرکی و ترخیص و در نهایت رضایتمندی صاحب کالا و مصرف کننده است. فرآیند دریافت این معافیت زمانبر و حساس و بسیار دقیق است به نحوی که کوچکترین مغایرت در اسناد مانع از اجرای این معافیت شده و ملزم صرف وقت برای اصلاح آن می باشد. در حال حاضر براساس قوانین جاری ماشین آلات مربوط به خط تولید به تشخیص وزارتخانه ذیربط از پرداخت حقوق گمرکی و سود بازرگانی معاف هستند.
گروه تجاری ققنوس برای شرکت های واجد الشرایط و کالاهای مورد تایید وزارت صنایع و گمرک در صورت لزوم اقدام به اخذ معافیت گمرکی جهت به حداقل رساندن هزینه های واردات برای شما عزیزان می نماید.

 


 

چگونه درخواست خود را برای ما ارسال کنید :

روش اول  : عضویت در ناحیه کاربری و ارسال تیکت از طریق ناحیه کاربری  به ادرس  :  www.user.fnxshipping.com

ما ارسال تیکت را پیشنهاد میکنیم چون میتوانیم در کلیه ساعات شبانه روز پاسخگویی شما باشیم  . حتی روزهای تعطیل 

روش دوم : ارسال درخواست خود به ایمیل : info@fnxshipping.com

روش سوم  : تماس با دفتر مرکزی ققنوس در ایران ( در ساعات اداری )  با شماره تماس ۰۲۱۴۴۴۵۱۳۱۳

اخذ مجوز گمرکی٬ اخذ معافیت گمرکی٬ استخدام ترخیص کار٬ ترخیص٬ ترخیص از بوشهر٬ ترخیص از فرودگاه٬ ترخیص از گمرک٬ ترخیص از گمرک خمینی٬ ترخیص بار٬ ترخیص بار از گمرک٬ ترخیص بار اکسپرس٬ ترخیص تجهیزات٬ ترخیص تجهیزات شبکه از گمرک٬ ترخیص کار٬ ترخیص کار گمرک٬ ترخیص کالا از گمرک بندرعباس٬ ترخیص کالا با مجوز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان٬ ترخیص کالابا مجوز قرنطینه٬ ترخیص مرسولات قبض شده٬ ترخیصیه٬ ثبت سفارش ترخیص کالا٬ مجوز گمرکی٬ معافیت گمرکی

 

از این قسمت میتوانید به ما امتیاز دهید

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *