اگر به دنبال یک سرمایه گذاری با سود بالا و بلند مدت هستید حتما به فکر واردات کالا از چین و یا سایر کشورها افتاده اید، بدون شک به دفعات شنیده اید فلان شخص با چندین نوبت سفر خارجی به چین و واردات و فروش برخی از کالاها در ایران به درامد و سود بالایی رسیده اند و این افراد به هیچ عنوان تجربه و ترفندهایی که در این مسیر کسب کرده اند رو به سایرین منتقل نمیکنند که البته این امر بسیار طبیعی است چون برای کسب این دانش و تجربه گاها میلیون ها تومان هزینه  و زمان صرف کرده اند و به عنوان یک واردکننده و تاجر سعی در حفظ اسرار کسب و کار خود دارند، اما ما به شما کلیه آموزش ها و ترفندها و اطلاعاتی که ناشی از۹  سال سابقه خود در حوزه تجارت بین المللی اعم از  خرید و تامین کالا از کشورهای خارجی ،حمل و نقل (هوایی،دریایی،زمینی،اکسپرس) ، ترخیص کالا و فروش و بازاریابی کالای وارداتی است را به شما در قالب پکیج های آموزش جامع بازرگانی بین المللی و واردات کالا  به شما آموزش میدهیم و این تجربیاتی  که عملا در هیچ دانشگاه، کلاس و یا دوره ای به شما آموزش داده نمیشود را به شما ارائه میکنیم.

شاید این سوال برای شما پیش بیاد که چرا پکیج های آموزش جامع بازرگانی بین المللی و واردات کالا  که توسط گروه تجاری ققنوس تولید شده رو ر باید خریداری کنید! دلیل ساده ای داره، چون ما موسسه آموزشی نیستیم، هیچ کدام از مدرسان این دوره ها کارمندان سازمان های دولتی نیستند یا از اساتید دانشگاه های کشور ! ما پس از طی این دوره آموزشی هیچ مدرک یا گواهی ارائه نخواهیم کرد ولی به شما این را تضمین میدهیم که پس ۳۰ روز با صرف زمان ۳ ساعت در روز  بتوانید دانش و تجربه ای یک واردکننده و بازرگان که در ۱۰ سال کسب کرده است را بدست بیاورید!

گروه تجاری ققنوس یک شرکت بازرگانی بین المللی و خدمات حمل بار هوایی بین المللی است که بیش از ۹ سال است خدمات اصلی که ارائه میکند خدماتی نظیر خریدهای خارجی، حمل و نقل بین المللی از سرتاسر جهان به ایران ، ترخیص کالا و حوالجات ارزی است که توانسته ایم با خدمات خود به حجم بسیاری از واردکنندگان و تجار ایرانی ارائه خدمات نماییم! مدرسین این دوره هم افرادی میباشند که به صورت متمادی با مشتریان کوچک و بزرگ ارائه خدمات کرده اند و دانش کاری خود را مستقیما بر مبنای تجربه و مشاوره های بسیاری که به مشتریان خود ارائه کرده اند کسب کرده اند!

ما در این پکیج های آموزش جامع بازرگانی بین المللی و واردات کالا  برخلاف سایر دوره های مشابه تئوری ، مبانی، اصول را آموزش نمیدهیم ! و مبنای آموزش را به صورت تجربه محور و بررسی کیس های واقعی مشتریان فعلی شرکت هم اکنون در حال واردات هستند خواهیم گزاشت

استفاده از پکیج های آموزش جامع بازرگانی بین المللی و واردات کالا  این امکان را به شما میدهد که بدون صرف هزینه های بسیار بالا سفرهای خارجی، کلاس های متفرقه   و آزمون خطا  که منجر به از دست رفتن سرمایه اصلی شما میشود  پس از طی این دوره ۱۰۰ ساعته یک واردکننده حرفه ای شوید که با ۴ بخش اصلی یعنی خرید،منبع یابی و اعتبار سنجی ، حمل و نقل اعم از هوایی ،دریایی،زمینی، اکسپرس و درب به درب، ترخیص کالا و نهایتا فروش و بازاریابی کالای وارداتی تسلط کافی داشته باشید و بدون هیچ پیش زمینه ای کالای مورد نظر خود را با کمترین هزینه خریداری و پس از ورود به کشور با بالاترین سود ممکن به فروش رسانید و کسب درامد نمایید.

ورود به دنیای شگفت انگیز و پرهیجان تجارت بین المللی را از همین امروز شروع کنید و ما به شما نوید کسب درامد  و شغلی با پرستیژ بالا را میدهیم

سوالی که اکثرا ذهن علاقه مندان به حوزه بازرگانی خارجی اعم از صادرات و واردات و ترخیص کالا به عنوان  افراد تازه کار برای ورود به دنیایی تجارت بین المللی درگیر میکند این است که از کجا باید شروع کرد؟ بهترین کالا برای واردات چیست؟ از کدام کشور اقدام به خرید کالای خودتان بکنید؟ بهترین فروشنده با بهترین قیمت را چگونه بیابید؟ بهترین شیوه مذاکره به چه صورت است؟ چگونه خریدی امن داشته باشید؟ بهترین روش انتقال پول از ایران به حساب فروشنده به چه صورت است؟ بهترین شیوه حمل از نظر قیمت و شرایط برای کالای شما کدام مورد میباشد؟ کالای خود را چگونه از گمرک ترخیص کنید؟ چگونه مجوزهای مورد نیاز برای ترخیص کالای خود را دریافت کنید؟ ایا برای واردات به کارت بازرگانی نیاز دارید یا خیر؟ ودر مرحله اخر کالای که با سرمایه خود خریداری کرده اید و به ایران وارد کرده اید را چگونه در بازار ایران به فروش برسانید ؟و ….. !! ما به تمام این سوالات به همراه صدها سوال دیگر پاسخ میدهیم ! نه با مفاهیم تئوری ! بلکه به صورت عملی و کاملا بر اساس تجربه کاری خود! شما فقط باید وارد این فرایند آموزشی بشید و شروع کنید به یادگیری ! کلیه مباحث و سرفصل های این پکیج های آموزش جامع بازرگانی بین المللی و واردات کالا  توسط تیم بازرگانی و خریدهای خارجی و ترخیص گروه تجاری ققنوس با وسواس و دقت خاصی انتخحاب شده اند و در قالب پروژه های واقعی آموزش داده میشوند، ما برای وقت و هزینه ای شما ارزش قائلیم لذا متفاوت بودن و حرفه ای بودن را میتوانید با ما تجربه کنید

گاهی اواقات در جلسه های مشاوره ای که با مشتریان خود داریم به این موضوع پی میبریم که هیچ دانش و آگاهی از دنیایی بسیار جذاب، پویا و خطرناک بازرگانی بین المللی ندارند! این مشتریان گاها فقط به خاطر شنیده ها و مشاهدات خود تمایل به ورود به این حوزه را دارند و متاسفانه در دام واسطه های خواهند افتاد که با مشاوره های اشتباه و گمراه کننده و وعده های بسیار نامعقول سعی در جذب این مشتریان دارند و نهایتا همکاری مشتریان با این واسطه ها نتایجی که کمترین آن میتواند از دست رفتن سرمایه اصلی مشتری باشد خواهد داشت!

متاسفانه در شرایط فعلی جامعه بسیار میشنویم که اگر به راحتی میتوان از عدم دانش و سواد تخصصی مردم عام در جامعه برای کسب درامد کرد و این موضوع در حوزه بازرگانی خارجی و تجارت بین المللی بسیار اتفاق می افتد ولی ما در گروه تجاری ققنوس برخلاف بسیاری از همکاران و خود که سعی میکنند از نااگاهی مشتریان خود استفاده کنند تمایل داریم با مشتریان آگاه و دارای دانش تخصصی در حوزه بازرگانی، تجارت خارجی همکاری کنیم!

لذا اگر ما به شما در این آموزش ها تجربه ۹ ساله یک مجموعه ۴۰ نفره را اختیار شما قرار میدهیم به این معنی است که ما با حمایت و هدایت علاقه مندان به این حوزه، تلاش کرده ایم که تجربیات و آموخته های حرفه ای خود طی ۹ سال سابقه حرفه ای را در قالب پکیج های آموزش جامع بازرگانی بین المللی و واردات کالا جمع آوری کنیم و در اختیار شما قرار دهیم

حتما شنیدید که یک شرکت یا شخص در بازار ایران پخش کننده اصلی فلان محصول میباشد و هیچ کس توان رقابت با ان پخش کننده اصلی را ندارد! دلیل این موضوع رو میدانید؟ به خاطر این است که اون پخش کننده اصلی در بازار ایران محصولی که وارد میکنه با کمترین نرخ بین سایر رقبای خودش خریداری کرده و سپس به کشور وارد کرده! پس در این مرحله است که موضوع خرید و داشتن یک تامین کننده مناسب اهمیت بسیاری پیدا میکنه،داشتن یک تامین کننده حرفه ای با قیمت مناسب که بتونه کالای هدف شما رو با بهترین کیفیت برای شما تولید کنه اولین مرحله از  شروع به دنیایی بازرگانی بین المللی و امر واردات کالا میباشد،ما در بخش خرید و تامین کالا به شما مباحث متنوعی رو آموزش میدیم مانند :

 • آموزش کامل اسناد بازرگانی خارجی
 • آموزش مبانی اولیه یک خرید خارجی
 • آموزش مکاتبه بازرگانی با تامین کنندگان خارجی جهت
 • آموزش شیوه مذاکره با تامین کنندگان خارجی جهت دریافت تخفیف
 • شیوه اعتبار سنجی یک فروشنده خارجی
 • آموزش دریافت بهترین شرایط تحویل و پرداخت و بیمه در یک خرید بین المللی
 • آموزش دریافت بهترین شرایط در یک خرید با تامین کنندگان خارجی جهت کاهش هزینه ها جانبی واردات
 • معرفی ۵ وبسایت فروش عمده کالا در چین
 • معرفی ۵ وبسایت فروش عمده کالا در امارات متحده عربی
 • آموزش شیوه شناسایی و انتخاب بهترین کالاها پر سود و پر بازده برای واردات به ایران
 • لیست کالاهایی ممنوعه و مشروط وارداتی در کشور مبدا و ایران

شما به عنوان یک تاجر و یا واردکننده کالا باید آشنایی بسیار کامل با فرایند حمل کالاهای وارداتی و صادارتی داشته باشید، یکی از مهمترین بخش های فرایند واردات و تامین کالا مرحله حمل و نقل میباشد، در کشور روش های مختلف از حمل و نقل مانند  حمل به صورت هوایی، دریایی، زمینی ( جاده ای ) ، پست سریع بین المللی ( اکسپرس ) و نهایتا ریلی فعال میباشد.

ما در بخش آموزش حمل و نقل بین الملل به صورت کاملا عملی شما را با مفاهیم پایه حمل و نقل آشنا میکنیم  و در سپس به به صورت پروژه محور و قدم به قدم مراحل حمل بار به صورت هوایی، دریایی، زمینی، اکسپرسی را با هم بررسی خواهیم کرد، دوره آموزش حمل و نقل بین المللی مناسب واردکنندگان، صادرکنندگان، کارمندان شرکت های حمل و نقل و شرکت های بازرگانی خارجی میباشد همچنین ما به صورت مختصر شما را با سرویس amazon fba آشنا خواهیم کرد.

ما در دوره آموزش حمل و نقل بین المللی سعی بران داریم تا دانش تخصصی شما را در حوزه حمل و نقل بین المللی بی افزاییم تا بتوانید با کاهش هزینه های تجارت خارجی خود سود خود را از واردات و یا صادارتی که انجام خواهید داد افزایش دهید،  شما در دوره آموزش حمل و نقل بین المللی تجربه ۹ ساله همکاران ما را در حوزه حمل کالا به ایران از سرتاسر جهان را خواهید داشت  

یکی از اصلی ترین مواردی که در دوره آموزش حمل و نقل بین المللی آموزش داده میشود شیوه حمل و واردات کالاهای تحریمی به ایران میباشد که کلیه مفاهیم موضوع که در این دوره بیان میشود به صورت تجربی پس از آزمون و خطاهای بسیار طی ۹ سال بدست آمده است، ما به شما آموزش خواهیم داد که چگونه مرسولات خود ار از قلب اروپا به ایران حمل کنید یا حتی از امریکا!

برخی از ما در بخش حمل و نقل بین المللی به شما مباحث متنوعی رو آموزش میدهیم مانند :

 • معرفی اجمالی صنعت حمل و نقل ایران
 • آشنایی کامل با روش های حمل و نقل اعم از: هوایی،دریایی،زمینی، اکسپرس
 • آشنایی کامل اینکوترمز
 • آموزش شیوه ارسال استعلام قیمت برای دریافت بهترین هزینه حمل و نقل جهت واردات و صادرات
 • آموزش  چگونگی یافتن بهترین شرکت های حمل و نقل ایرانی
 • آموزش  چگونگی یافتن بهترین شرکت های حمل و نقل خارجی
 • معرفی برترین شرکت های حمل و نقل بین المللی در ایران به صورت تجربه محور
 • آشنایی کامل و شیوه آماده سازی مدارک مورد نیاز جهت شروع فرایند حمل و نقل
 • بررسی کامل هزینه های حمل و نقل به صورت هوایی،دریایی،زمینی، اکسپرس
 • آموزشی شیوه ها و ترفندهای کاهش هزینه های حمل و نقل برای بارهای وارداتی و صادراتی
 • آموزش اصطلاحات تخصصی حمل و نقل هوایی
 • آموزش اصطلاحات تخصصی حمل و نقل زمینی
 • آموزش اصطلاحات تخصصی حمل و نقل دریایی

ترخیص کالا از گمرک یکی دیگر از مراحلی است که یک تاجر اعم از اینکه واردات و یا صادرات داشته باشد نسبت به آن تسلط بالایی داشته باشد و ان هم یک دلیل  بسیار مهم دارد و این است که هزینه های  که  در این مرحله پرداخت میکنید منجر به افزایش قیمت تمام شده کالای وارداتی و یا صادارتی شما خواهد شد، در حوزه آموزش ترخیص کالا قوانین بسیاری تحت عنوان تشریفات گمرکی وجود دارد که عدم اگاهی با این قوانین و رویه های ترخیص کالا میتواند هزینه های جبران ناپذیری به شخص واردکننده و صادرکننده کالا وارد نماید، ما دوره آموزش ترخیص کالا از گمرک به صورت تخصصی به شما رویه های جاری در گمرکات کشور و قوانین فعلی گمرک را آموزش خواهیم داد، به شما خواهیم گفت سریعترین و کم هزینه ترین روش ترخیص کالا از گمرک به چه صورت میباشد ، آشنایی شما با قوانین واردات و صادرات و قوانین گمرکی به شما دید بسیار مناسبی در مورد شرایط واردات کالایی که تصمیم به ان دارید خواهد کرد، در دوره آموزش ترخیص کالا افرادی از قبیل تجار، مدیران و کارشناسان بازرگانی شرکت‏ها و سازمان ها، دانشجویان رشته های مدیریت بازرگانی، تجارت بین الملل وMBAو سایر علاقمندان و فعالان حوزه بازرگانی خارجی میتوانند دانش تخصصی خود را در حوزه ترخیص کالا از گمرک بالا ببرند از اینبا توجه به نقش کلیدی گمرک در فرایند واردات و صادرات کالاها، کسب اطلاع از جایگاه گمرک در فرایند واردات و صادرات، نحوه اجرای عملیات گمرکی، آشنایی با مفاهیم و واژگان و اصطلاحات گمرکی و نیز سایر امور مربوطه، برای دست‌اندرکاران این امر ضروری می‌نماید

 

ما  بخش ترخیص کالا از گمرک  به شما مباحث متنوعی رو آموزش میدهیم مانند :

 • واژه‌ها اصطلاحات گمرک ، اطلاعات و اسناد گمرکی، تعرفه‌های گمرکی و انواع آن
 • آشنایی با مسیرهای گمرکی  ( سبز، زرد، قرمز)
 • آموزش کامل کتاب قوانین مققرات صادرات و واردات کشور ( به صورت عملی )
 • آموزش کامل  HS CODE   و کار با ان
 • شیوه ارزش گذاری کالا در گمرک
 • آموزش کامل سامانه TSC
 • آموزش کامل ثبت سفارش
 • آشنایی با انواع مجوزهای مورد نیاز جهت واردات کالا
 • آموزش کامل نرم افزار گمرک یار
 • آماده سازی مدارک قبل از شروع فرایند ترخیص کالا
 • آموزش کامل هزینه های ترخیص کالا به تفکیک
 • آموزش محاسبه هزینه گمرکی اعم از حقوق ورودی و ….
 • آموزش کارت بازرگانی  و شیوه دریافت آن
 • آشنایی با گروه بندی کالاها در گمرک
 • و….

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

آنچه در این دوره می آموزید

عناوین

عناوین

مدت زمان دوره: ۱۰۰ ساعت

نوع دوره: پکیج دانلودی

اساتید دوره: ایکس

نظرات کارآموزان

این دوره چه ویژگی هایی دارد؟

این دوره مناسب چه کسانی است؟

کسی نیست که با سایت علی بابا آشنا نباشه، علی بابا بزرگترین بازار فروش عمده کالا در چین است که حدود ۸.۵ میلیون فروشنده و تامین کننده عمده یا خرد چینی و غیر چینی محصولات خودشان را برای فروش به مشتریان بین المللی خود عرضه میکنند! ما همیشه میگیم توی سایت علی بابا از شیر مرغ تا جون ادمی زاد پیدا میشه و طبق تجربه ای که این چندین سال داشتیم از هر ۱۰۰۰ نفر فعال در امر تجارت بین المللی فقط ۵۰ نفر واقعا دانش کافی برای استفاده صحیح از این سایت رو دارند و این تعداد در ایران بسیار کمتر خواهد بود، و این هم به دلیل شرایط خاص کشور و عدم تسلط به زبان و شناخت کامل فرهنگ کشور چیتن میباشد، علی بابا ابزارهای بسیار خوبی به خریداران سرتاسر جهان داده تا بتونن بهترین تامین کننده ها و فروشنده ها رو متناسب با بودجه ای که برای واردات و خرید دارند انتخاب کنند اما چندتا مشکل اساسی و دقدقه وجود داره که ما سعی میکنیم در این پکیج های آموزش جامع بازرگانی بین المللی و واردات کالا   این دقدقه ها رو کاملا رفع کنیم، برخی از این مشکلات و دقدقه هایی که مشتریان ما داشتند این موارد هستند:

ایا این ۸.۵ فروشنده فعال در علی بابا معتبر هستند؟

چطوری فروشنده معتبر رو از این ۸.۵ میلیون فروشنده پیدا کنیم؟

چطوری به این فروشنده ها اعتماد کنیم؟

چگونه بهترین و مناسب ترین کالا رو از بین بیش از ۴۵۰ میلیون کالای فعال در علی بابا پیدا کنید؟

چطوری با فروشنده های چینی در علی بابا باید مذاکره کنید برای دریافت بهترین قیمت؟

چطوری هزینه کالای خریداری شده رو به فروشنده ها پرداخت کنید؟

چطوری کالایی که خریداری کردید رو  به ایران حمل کنید ؟

و ….

پس همانطور که دیدید خرید از علی بابا و شیوه استفاده از این وبسایت یک موضوع بسیار معهم و کاربردی در امر واردات و مخصوصا خرید و منبع یابی  و تامین کالا میباشد، اگر شما میخواهید به عنوان یک واردکننده و بازرگان فعالیت کنید داشتن دانش دقیق و استففاده صحیح از سایت علی بابا برای شما بسیار مهم و حیاطی میباشد، ما در پکیج های آموزش جامع بازرگانی بین المللی و واردات کالا به صورت تحصصی به مدت ۲۰ ساعت و عملی و تجربه محور شما رو با سایت علی بابا آشنا میکنیم، پس میتوانید تجربه ای که ما در بیش از ۹ سال خرید و تامین از فروشندگان چیتی رو داشتیم با خرید این پکیج آموزشی دریافت کنید

پشتیبانی این دوره به چه صورت است؟

توجیح اقتصادی

شیوه کسب درآمد از این دوره

اینجا ۱۰۰۰ کلمه محتوا قرار میگیرد

پاسخ سوالات متداول شما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

سرفصل های کامل

کارآموزان شرکت کننده در دوره تجارت و بازرگانی بین الملل

از این قسمت میتوانید به ما امتیاز دهید

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۴ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *